VIVUS.LV – DROŠS AIZDEVUMS NEPAREDZĒTOS GADĪJUMOS.

ātrie kredīti  vivusSteidzami nepieciešama nauda, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Labākais risinājums šādās situācijās ir ātrie kredīti. Viena no kreditēšanTā ir kreditēšanas iestāde, kas  piedāvā naudas aizdevumu, lai negaidītās situācijās Tev nebūtu jāuztraucas par naudas līdzekļiem. No Vivus.lv varēsi aizņemties ātro kredītu sākot jau no piecdesmit eiro un atmaksāt jau pēc mēneša, turklāt, naudas līdzekļus bankas kontā saņemsi dažu minūšu laikā. Lai saņemtu kredītu, Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz septiņdesmit pieciem gadiem, bez kavētiem kredīta maksājumiem. Lai saņemtu kredītu, Tev būs nepieciešams arī teleona numurs un e – pasts. Šīs, nepieciešamās lietas nav nedz sarežģītas, nedz grūti izpildāmas. Viss, kas Tev jādara ir jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāaizpilda un jāiesniedz visa nepieciešamā informācija un nauda tavā bankas kontā tiks ieskaitīta jau pāris minūšu laikā. Visi iesniegtie aizdevumu pieprasījumi tiek pārskaitīti katru dienu no 7:00 līdz 24:00, taču reģistrēties un pieteikties aizdevumam Tu vari jebkurā diennakts laikā.

 Izvēloties naudas aizdevumu pie Vivus.lv, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāizvēlas summu un atmaksas termiņu. Jāapstiprina savs profils, veicot viena centa pārskaitījumu uz Vivus.lv kontu.

Ja esi izlēmis aizņemties naudas kredītu un, ja aizņemies pirmo reizi, Vivus.lv piedāvā īpašu piedāvājumu – 90 dienas nemaksā neko! Tā ir iespēja pieteikt kredītu un saņemt to 10 minūšu laikā, taču aizdevuma maksājumus atlikt par 90 dienām, un tikai pēc šī termiņa sākt pastāvīgos maksājumus. Šāda iespēja pieejama jaunajiem klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi, ar noteikumu, ka kredīta termiņš tiek noformēts uz trīs mēnešiem. Taču, ja aizdevumu vēlies saņemt uz piedāvājuma minimālo termiņu 90 dienām, tad 91. dienā Tev būs jāatmaksā visa kredīta pamatsumma kā arī aprēķinātie procenti par kredīta izmantošanu.

Ja nevari izvēlēties kādu aizņēmumu ņemt vai kādu atmaksas termiņu izvēlēties, Tu droši vari sazināties ar Vivus.lv klientu apkalpošanas centra darbiniekiem, kas Tev sniegs konsultāciju gan par naudas aizņēmumiem un tā atmaksas iespējām. Sazināties vari pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju un sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu tiešsaistes sistēmā. Aizņemties naudu no Vivus.lv ir izdevīgi, jo reģistrējoties un izveidojot savu profilu, tajā varēsi apskatīt gan rēķinus, gan atmaksas grafiku un līguma noteikumus.

Ātrie kredīti– Vivus.lv!