Vienkārši noformējams patēriņa kredīts pie Open Credit

Open Credit piedāvā iespēju ātri un vienkārši noformējamu patēriņa kredītu, kas piemērots neskaitāmām dzīves situācijām – negaidītu izdevumu segšanai, sen kārota pirkuma veikšanai, ceļojuma apmaksai vai citām vajadzībām. Uzņēmuma piedāvāto aizdevumu iespējams noformēt un saņemt tikai dažu minūšu laikā, turklāt tā pastāvīgie klienti patēriņa kredītu var saņemt tikai nosūtot īsziņu vai piezvanot.

Patēriņa kredīts ir aizdevuma veids, kas paredzēts patēriņa vajadzībām. Tās var būt gan rēķina apmaksa, neplānota pirkuma veikšana, aviobiļešu iegāde atvaļinājumam, remonta veikšana vai jebkura cita veida izdevumi. Aizdevuma izsniedzējs neprasa nekādus pierādījumus par to, kādiem mērķiem nauda ir izlietota.

Viena no atpazīstamākajām kompānijām, kas izsniedz patēriņa kredītus, ir Open Credit. Uzņēmuma izsniegtie aizdevumi ir vienkārši, ērti un ātri noformējami, turklāt tos iespējams saņemt arī brīvdienās un darba dienu vakaros, jo Open Credit strādā katru dienu no 8.00 līdz pat 22.00. Turklāt, lai saņemtu patēriņa kredītu, nav jādodas uz banku vai citu kredītiestādi, to var noformēt internetā vai izmantojot telefonu. Turklāt Open Credit patēriņa kredītu iespējams saņemt bez ķīlas vai galvojuma.

Open Credit patēriņa kredīts ir pieejams ikvienam Latvijas Republikas iedzīvotājam, kas atbilst sekojošiem nosacījumiem:

  • Ir vecumā no 18 līdz 70 gadiem;
  • Bez negatīvas kredītvēstures;
  • Kam ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;
  • Kam ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām.

Lai saņemtu patēriņa kredītu, nepieciešams reģistrēties uzņēmuma mājas lapā un norādīt vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu, kā arī apstiprināt reģistrāciju un ievadīto datu patiesumu, pārskaitot vienu santīmu uz Open Credit kontu. Parasti reģistrācija aizņem vien dažas minūtes un pozitīvas atbildes gadījumā jau pēc neilga brīža nauda ir ieskaitīta klienta kontā.

Open Credit esošie klienti patēriņa kredītam var pieteikties vēl vienkāršāk, jo nav jāveic atkārtota reģistrācija. Personām, kas jau reiz aizņēmušās no Open Credit, jauna patēriņa kredīta saņemšanai atliek tikai norādīt vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu internetā, nosūtot īsziņu vai piezvanot.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *