VAJADZĪGA DĀVANA BĒRNAM? VEIKALĀ 1A.LV ATRADĪSI ROTAĻLIETAS UN SPĒLES BĒRNIEM PAR VISLABĀKAJĀM CENĀM

sporta bērnu rati 1a.lvPateicoties  sasniegumiem tehnoloģiju jomā, mūsu ikdiena kļuvusi daudz vienkāršāka. Daudzas darbības, piemēram, rēķinu atmaksa vai iepirkšanās neaizņem tik daudz laika, jo to var izdarīt ar interneta starpniecību.

Latvijā interneta veikali ir kļuvuši par plaši izmantotu iepirkšanās vietu. Un ne velti. Piemēram, veikals 1a.lv piedāvā daudz un dažādu preču vienuviet- par labām cenām. Sagādāt pūriņu savam mazulim ar interneta veikalu palīdzību šķiet laba doma daudziem topošajiem vecākiem- tas ļauj nesteidzīgi apskatīt visus piedāvājumus, iepirkties sev izdevīgā brīdī, kā arī ietaupīt .

Online veikalā 1a.lv nopērkami vairāk kā 90 dažādu veidu bērnu rati. Piedāvājumā ietilpst sporta un universālie bērnu rati visām prasībām un gaumēm. Iegādājoties ratus, vērts pievērst uzmanību ne tikai to krāsai un dizainam, bet arī vairākām citām būtiskām niansēm, piemēram, ratu salikšanas pozīcijām, svaram, kā arī riteņu veidam.

 Ja vēlies iepriecināt bērnu ar aizraujošu rotaļlietu, vērts ieskatīties online veikala 1a.lv klāstā. Tur atradīsi gan daudzu plaši atpazīstamo Lego, gan citas rotaļlietas un spēles bērniem Veikals saviem klientiem piedāvā vairāk nekā 300 Lego komplektu dažāda vecuma bērniem. Tur atradīsi gan tādus Lego, kas domāti mazuļiem no pusotra gada vecuma, gan arī Lego skolas vecuma bērniem. Kā zināms, Lego rotaļlietas izceļas ar augstu kvalitāti, kā arī attīsta bērna radošumu un trenē sīko motoriku.

Iepirkšanās internetā ir ērta un izdevīga- preces tur sastopamas par labākām cenām kā citur. Tas skaidrojams ar to, ka interneta veikala uzturēšana nozīmē zemākas izmaksas , tādejādi nav jāliek tik liels uzcenojums piedāvātajai precei

NEPIECIEŠAMA DĀVANA? UZDĀVINI IZVĒLES BRĪVĪBU – AR DĀVANU KARTI NO VEIKALA 1A.LV

Interneta veikalā nopērkamas arī smaržas un kosmētika. Sadaļā ”sieviešu smaržas” atrodamas smaržas visām gaumēm- dažādos tilpumos. Tāpat pārdošanā ir arī dāvanu komplekti – piemēram, smaržas kopā ar atbilstošu dušas želeju vai ķermeņa losjonu. Sieviešu kosmētikas sortimentā atradīsi lieliskus un izsmalcinātus ķermeņa kopšanas līdzekļus- piemēram, dušas želejas, ķermeņa losjonus un ķermeņa sprejus.

Ir padomāts arī par vīriešiem- veikalā 1a.lv nopērkamas arī vīriešu smaržas un ķermeņa kopšanas kosmētika. Nopērkami arī dāvanu komplekti. Tajos ietilpst, piemēram, dušas želeja, skūšanās balzams un piemērots krēms.

Savukārt, ja vēlies uzdāvināt cita veida dāvanu, izvēlies dāvanu karti pirkumam veikalā 1a.lv.  Dāvanu kartes pirkumiem veikalā 1a.lv tiek piedāvātas dažādās vērtībās, tādēļ, tās būs lieliska dāvana gan lielākos, gan mazākos svētkos. Dāvanu karti iegādāties ir tik pat vienkārši, cik veikt jebkuru citu pirkumu – jāizvēlas dāvanu karte par vēlamo summu un jāveic pasūtījuma noformēšana. Arī tās piegāde notiek tāpat kā jebkuram citam pirkumam – pircējs var izvēlēties sev vienkaŗšāko preces saņemšanas veidu- piemēram, veikala 1a.lv birojā Rīgā vai arī kādā no tuvākajiem pakomātiem vai pasta stacijām . Būtiski, ka piegāde parasti neaizņem daudz laika- apmēram 2-3 dienas.

Ar dāvanu karti var samaksāt par ikvienu pirkumu veikalā 1a.lv. To var izmantot gan kā pilnu, gan arī kā daļēju pirkuma atmaksu – atlikušo naudas summu piemaksājot naudā-  http://www.1a.lv/davanu_kartes