Vai kredīti online pieejami ikvienam?

Ja pēkšņi ir vajadzība pēc papildu naudas, šobrīd ir dažādas iespējas noformēt kredītu. Piemēram, aizdevums internetā, kas tiek izsniegts dažādos apmēros uz īsākiem un garākiem laika posmiem.

Ātrais aizdevums pārsvarā tiek izmantots tad, kad nauda nepieciešama steidzami. Tomēr šāds ātrs naudas aizdevums nav piemērots visiem un arī ne visos dzīves gadījumos. Pirmkārt kredīta aizdevums izveidots neplānotu un svarīgu finansiālu jautājumu risināšanai, otrkārt – tas tiek izsniegts maksātspējīgām personām. Plašāku informāciju par aizdevumu noformēšanu var uzzināt šeit.

Uz aizdevumu mēdz pretendēt personas ar dažādu pieredzi, tāpēc bieži aktuāls kļūst jautājums, kur un vai vispār saņemams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Ņemot vērā, ka online kredīti tiek izsniegti ar vienkāršākiem noteikumiem, kur vienīgā garantija ir kredītņēmēja maksātspēja un kredītvēsture, aizdevēju, kuru sortimenā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, nav.
Vērtējot vai ātrais aizdevums tiks piešķirts, liela nozīme ir arī pretendenta vecumam. Pie lielas daļas kredītdevēju ātrais aizdevums pieejams no 20 gadiem, taču ir arī kredītdevēji, pie kuriem kredīta aizdevums noformējams no 18 gadiem vai no 19 gadiem.
Atbildīgas aizņemšanās veicināšanai – aizdevumi no 20 gadiem
Lai ierobežotu nepārdomātu kredītu noformēšanu, vairums kompāniju vienojušies par praksi savus pakalpojumus piedāvāt personām no 20 gadiem. Taču tas nenozīmē, ka kredītu nevar noformēt no 18 gadiem vai no 19 gadiem – te gan jāpatur prātā, ka kredīts no 18 gadiem vai no 19 gadiem ir ierobežotā skaitā.

Kas atbilstošāks – ilgtermiņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online noderīgi dažādās situācijās. Piemēram, ja vajadzīgā summa ir diezgan neliela, parocīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts vairumā gadījumu jāatmaksā pēc 30 dienām, apmērs, ko var saņemt ir līdz dažiem simtiem eiro. Jāņem arī vērā – jaunajiem klientiem maksimālā summa mēdz būt mazāka, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek noformēts otro un turpmākās reizes. Savukārt lielāku plānu īstenošanai piemērots ātrais aizdevums uz garāku termiņu. Šāda tipa ātrais aizdevums piedāvā saņemt līdz dažiem tūkstošiem eiro un jāatmaksā veicot ikmēneša maksājumu. Lai saprastu, kurš ātrais aizdevums ir noderīgākais, apzinies , kam tas vajadzīgs un, galvenais, kad varēsi to atdot. Lēmuma pieņemšanu atvieglos aizdevēju mājaslapās pieejamais kredīta kalkulators, kas atspoguļos iespējamo regulārā maksājuma apmēru.
Vairāk informācijas par tādām aizņemšanās iespējām kā ‘’ātrs naudas aizdevums’’, ‘’ātrais aizdevums’’, ‘’aizdevums internetā’’ atradīsi šeit.

Cik svarīgi ir aizņemties pārdomāti

Saņemt aizdevumu nekad iepriekš nav bijis tik vienkārši, kā šobrīd – internets un tehnoloģiju attīstība garantē, ka gan īstermiņa kredīts, gan ikviens cits ātrais aizdevums ir tikai dažu klikšķu attālumā – allaž, kad rodas tāda vajadzība. Un tomēr – ērtības neatbrīvo no atbildības. Lai neradītu sev virkni sarežģījumu, piemēram, ierobežotu iespēju aizņemties nākotnē, jo kredīts ar sliktu kredītvēsturi aizdevēju piedāvājumā nav, izvērtē gan kredīta nepieciešamību, gan savas iespējas veikt atmaksu līgumā noteiktajā termiņā.