Vai internetā pieejami kredīti bez ķīlas?

Kredīti bez ķīlasJau labu laiku ātro kredītu iestādes piedāvā aizņemties naudu internetā, turklāt ar izdevīgiem nosacījumiem, elastīgiem atmaksas termiņiem un galvenais, bez ķīlas. Liela daļa kreditoru izsniedz kredītus bez ķīlas un galvotāja, kas vēl vairāk atvieglo aizņemšanās procesu. Tādējādi kredīti bez ķīlas ir viens no ērtākajiem aizdevumiem brīžos, kad nepieciešama papildus nauda.

Kā tiek izsniegti kredīti internetā bez ķīlas?

Kredītus iespējams pieteikt internetā vai nosūtot sms. Galvenais, lai klients atbilst kreditora noteiktajām prasībām, kas parasti ir šādas:

  • Jābūt Latvijas Republikas pastāvīgam iedzīvotājam;
  • Jābūt vismaz 18 gadus vecam;
  • Jābūt mobilajam tālrunim un norēķinu kontam jebkurā no Latvijas bankām;
  • Jābūt labai kredītvēsturei.

Kur tiek piedāvāti kredīti bez ķīlas?

Šie kredīti tiek piedāvāti pie vairākiem aizdevējiem, to skaitā arī ViaSMS. Viņi piedāvā vairāku naudas aizdevumu veidus, atbilstoši situācijai, kādai šī nauda nepieciešama. Tev ir iespēja saņemt 2 veidu aizdevumus, kas ir:

  • Naudas kredīts – vari aizņemties no Ls 300 līdz Ls 1000, ko var atmaksāt pa daļām periodā no 3 līdz 12 mēnešiem (šo aizdevumu iespējams iegūt ViaSMS jaunizveidotajā projektā ViaCredit);
  • Aizdevums līdz algai – aizņemies līdz Ls 300 uz laiku līdz 30 dienām.

Kāpēc ViaSMS kredīts ir tik izdevīgs?

Kā redzams, ViaSMS noder brīžos, kad nepieciešama nauda nelieliem papildus tēriņiem vai arī noder kā iespēja finansēt lielākus dzīves plānus, aizņemoties līdz Ls 1000. Bet galvenās priekšrocības ir sekojošas:

  • Tas ir kredīts bez ķīlas un galvotāja un papildus nav nepieciešams iesniegt jebkādus dokumentus;
  • Mēneša procentu likme sākot no 10%, kas, salīdzinot ar citiem aizdevējiem, ir izdevīga un zema likme;
  • Ja klientam ir nenomaksāts kredīts bankā vai kādā citā kredītiestādē, tad tas nav šķērslis, lai aizņemtos.

Viena no papildus priekšrocībām šāda veida kredītam internetā ir tā, ka tas tiek piešķirts maksimāli ātri! To savā kontā ir iespējams saņemt jau dažās minūtēs. Turklāt, tas ir drošs variants, lai iegūtu savā rīcībā naudas līdzekļus neplānotu izdevumu segšanai vai citām vajadzībām, pēc saviem ieskatiem!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *