Uzzini par ātro kredītu saņemšanu bez darba vietas

kredīts bez darba vietasMūsdienās stabila darba vieta ir tikai relatīvs jēdziens, to saprot arī kredītdevēji. Tāpēc, lai saņemtu ātro kredītu vairs nav vajadzīga izziņa no darba vietas. Interneta ātro kredītu var saņemt arī bezdarbnieks, kuram ir laba kredītvēsture.

Lielākajai daļai kredītiestāžu ir vienādi nosacījumi – aizņēmējam ir jābūt pilngadīgam ( 18 – 65 vai 20 – 70 gadus vecam), Latvijas iedzīvotājam ar pozitīvu kredītvēsturi. Vēlams ar minimālo mēneša algu. Pirmo reizi piesakoties ātrajam kredītam, aizņēmējs uz 30 dienu atmaksas termiņu var saņemt maksimāli Ls 150. Taču par saņemto aizdevumu nebūs jāmaksā komisijas maksa. Aizņēmies Ls 150, tad pēc mēneša šādu summu arī atdosi. Kredītiestādes piedāvā arī atmaksas termiņa pagarināšanu no 7 līdz pat 30 dienām. Nākamajā reizē varēsi saņemt jau Ls 200, bet trešajā Ls 300 vai pat Ls 400.

Reģistrācija ātrajam kredītam ir viegla. Jāatver izvēlētā kreditētāja mājas lapa. Uz kalkulatora skalām jāatzīmē nepieciešamā naudas summa un atmaksas termiņš. Kalkulators automātiski aprēķinās pārējaš izmaksas. Jāreģistrē savi personas dati un kontaktinformācija. Kā arī jāpārskaita aizdevēja kontā Ls 0,01, šādi reģistrējot savu kontu, kurā tiks pārskaitīts nepieciešamais kredīts, kā arī pārskaitījuma mērķī norādot, ka kredītdevējs drīkst saņemt VSAA izziņu par aizņēmēja kredītvēsturi un mēneša ienākumu apjomu. Tad kredītdevējs atsūtīs apstiprinošu īsziņu par kredīta piešķiršanu, un kredīts tiks pārskaitīts norādītajā bankas kontā.

Svarīgāk par darba vietu ir regulāri ienākumi – mazie darbiņi vai iekrātā nauda, lai varētu laikā veikt maksājumus. Nav vēlams ar vienu kredītu segt cita kredīta parādu, kā arī saņemtā nauda nevar būt vienīgie uzturlīdzekļi. Ātrais kredīts ir labs risinājums situācijās, kad negaidīti ir nepieciešama nauda, piemēram, saplīsis ūdenskrāns vai sāpošs zobs, taču līdz algas izmaksai ir jāgaida nedēļa. Vai arī ir atrasts jauns darbs, taču alga būs gaidāma pēc mēneša. Ar ātro kredītu šāda veida problēmas var risināt ātri, bez liekas birokrātijas un arī brīvdienās!

Lai izvēlētos sev visatbilstošāko kredītdevēju, apskati kredītu salīdzināšanas tabulas comparo.lv. Tur vienkopus būs visa nepieciešamā informācija, kas ļaus izsvērt visus par un pret! Aizņemies atbildīgi!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *