TOP maksājumu kartes

Regulāri tiek apskatīta informācija par dažādiem kredītu tipiem un citi līdzīgi finanšu instrumenti, tomēr šie jums nebūs ātrie kredīti vai jebkādi citi no kredītu tipiem. Turpinājumā nedaudz atšķirīgs raksts – labākās jeb TOP maksājumu kartes Latvijas bankās. Mēģināsim būs dažādi un apkoposim piecas atšķirīgas bankas un to izsniedzamās kartes.5. SEB Banka – Visa Electron. Var saņemt arī papildus karti par brīvu. Ir pieejams arī overdrafts, kur piemērota procentu likme  24 procenti gadā vai 2 procenti mēnesī. Ja nepieciešams, lai karti izgatavotu paātrināti, tas ir atsevišķs maksas pakalpojums – 10 lati. Arī rēķinu apmaksa SEB bankomātos ir bezmaksas, ko piemēro LMT, Tele2, Bite, Latvenergo un Lattelecom rēķinu apmaksai. Pieejamas trīs valūtas eiro, amerikas dolāri un lati. Ja ir vēlme konvertēt valūtu arī tas ir maksas pakalpojums, kas paņem 2 procentus komisijas no konvertējamās summas.

4. Nordea MasterCard. Protams arī šai kartei ir pieejams kredīts, tomēr procenti aug, un Nordea jau piemēro 25 procentus gadā. Arī kredīta summa ir mazāka – vien līdz 2 mēnešalgām. Nav pieejamas arī kredītbrīvdienas. Minimālā summa, ko var aizņemties ir 100 lati. Kredīta procentu likmei tiek piemēroti bonusi, Sudraba/Jauniešu programma iesaistītajiem likme ir 21% un Zelta programmā iesaistītajiem 18%. Sudraba/Jauniešu gada maksa – 24 lati, Zelta – 15 lati. Ja tiek pārsniegts limits, tad dienā aug 0.2% no pamatsummas.

3. DnB Maestro. Tātad, ja ir nepieciešams ir pieejams arī kredīts, kas sasniedz 4 mēnešalgu apmēru. Procentu likme salīdzinot ar iepriekšējām kartēm paliek vēl lielāka – jau 24%. Tāpat kā Swedbank arī šai maksājumu kartei nav pieejamas kredīta brīvdienas. Procentu likmes aprēķināšana tiek veikta ņemot vērā pamatsummu un kredīta laika periodu. Ja tiek pārsniegts kredīta limits, tad tiek piemērota % likme līdz 33% gadā. Tiek piemēroti 2 lati komisijas maksa, ja limits tiek pārsniegts. Lai izveidotu karti jāmaksā 4 lati.

2. Citadele American Express. Arī šai kartei ir pieejams kredīts, kur procentu likmi līdzīgi kā Swedbank Mastercard nosaka individuāli. Procentu likme gan ir lielāka, kas sasniedz pat 22 procentus. Tomēr šī maksājumu karte piedāvā arī kredītbrīvdienas, kuras var saņemt 45 dienu apmērā. Maksimālā kredīta summa, ko izsniedz tiek vertēta pēc ikmēneša ienākumiem un vidēji sasniedz 4 līdz 5 algu apmēru. Pati mazākā kredīta atmaksa mēnesī sastāda 5% no pamatsummas. Lai saņemtu papildus karti jāmaksā 25 santīmi mēnesī. Lai saņemto pirmo karti 1.50 lati mēnesī.

1. Swedbank Mastercard. Pieejams ir arī kredīts, kura summu nosaka pēc individuālas vienošanās. Gadā tiek piemērota 19 procentu likme. Ja tiek pārsniegts kartes limits, tad papildus jāmaksā 0.167 procenti pa dienu. Arī par neatmaksātu kredīta limitu piemērojams tāds pats sods. Procentu likme ir individuāli diskutējama – atkarīga no ikmēneša ienākumiem un kredītsaistībām. Kartes izsniegšana ir bez maksas, tomēr, ja ir vēlme pēc papildus kartes tad jāmaksā viens lats. Nav kredītbrīvdienu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *