TOP ātrie kredīti Latvijā

Labākie pieci ātrie kredīti Latvijā.

Pēc slēptiem datiem un aptaujām ir noskaidroti vislabākie ātrie kredīti Latvijā.

1. creditON. Lai gan daudziem šis kredītu kantoris liekas diezgan neuzticams, tas ir vislabākais risinājums uz doto brīdi Latvijā. Piedāvā iespēju aizņemties 100 Ls uz 30 dienām, savukārt pēc tam atdot tikai 95 Ls. Lielisks reklāmas triks uz, kura uzķeras 90% klientu. Regulāri tiek rīkotas dažādas akcijas un veidota komunikācija ar jau esošiem klientiem, sūtot promo kodus un cita veida darbībās.

2. Ferratum. Kā statistika liecina arī šis kreditors paliek aizvien populārāks. Līdzīgi kā savulaik 4finance, arī šī kredītu kompānija sāk sponsorēt dažādus pasākumus, kas liecina par to, ka apgrozījums ir audzis, līdz ar to arī klientu skaits kreditoram.

3. LatCredit. Ļoti izdevīgi ātrie kredīti. Protams, aizņemoties pirmo reizi, kredīts tiek izsniegts bez maksas. Esošie klienti var saņemt līdz pat 350 latiem, termiņā līdz 30 dienām. Tāpat kā jebkuram uzticamam kreditoram, arī šim ir speciālā kredītu izsniegšanas atļauja NK-2012-020. Reizi pa reizei, lai piesaistītu klientus tiek izlozētas dažādas balvas, kā pērn, tika izlozēts HP portatīvais dators.

4. Kredits7. Viens no jaunākajiem aizdevējiem Latvijā. Ir Delta Capital apvienības dalībnieks, kurā ietilpst arī Kredits365 aizdevējs. Abiem šiem kreditoriem nosacījumi ir vienādi. Aizņemoties pirmo reizi var saņemt līdz 200 latiem, tāpat arī atkārtoti.

5. SMSCredit. Arī šis kreditors aizvien ir uzdevumu augstumos un ātrie kredīti pie šī aizdevēja ir aizvien izdevīgi. Maksimālā summa gadu gaitā ir augusi nu jau līdz 400 latu robežai. Atbalsta arī labdarību, par ko atbild, kreditora veidotais portāls labiedarbi.lv.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *