Teltis sporta pasākumiem un kāzām

Pasākumu organizēšana nebūt nav no tiem vieglākajiem darbiem. Vietas meklēšana, telpu īre, ēdienu un dzērienu sagādāšana, kā arī noformējuma un aktivitāšu veidošana. Viena no lielākajām organizēšanas kategorijām ir tieši telpas. Ja pasākums norisināsies ārā, lieti noderēs teltis, lai pasargātu apmeklētājus no nepatīkamiem laikapstākļiem. Šādu servisu nodrošina www.akurats.com.

Lai laikapstākļi nepārsteidz

Ja telšu īre ir paredzēta aktīviem svētkiem, piemēram, sporta spēlēm vai bērniem, tādā gadījumā tā visdrīzāk veiks vienīgi papildinošu funkciju, kur novietot reģistrēšanās galdu vai ēdienu. Savukārt, ja teltis ir nepieciešamas kāzām vai greznām dzimšanas dienas svinībām, tad zem telts vieta jāparedz visiem viesiem, jo noteikti, ka vienlaicīgi tiks baudīta ēdienreize pie grezni saklāta svētku galda. Atšķirīgi telšu varianti gan dizaina, gan izmēra ziņā ir apskatāmi šeit: www.akurats.com.

Cik daudz telšu īrēt?

Pieredzējuši svinību organizētāji jau zina, cik liela telts ir piemērota konkrētam viesu skaitam. Ja Jūs māc šaubas, vaicājiet viedokli Akurāts profesionāļiem, kuri uzkrājuši pieredzi vairāku gadu garumā. Viņi gan ieteiks nepieciešamo izmēru, gan veikts telts montāžu un demontāžu. Kāds ir ieguvums? Mazāk raižu un vairāk izbaudītu atpūtas mirkļu. Visdažādākos standarta lielumus un arī attēlus Jūs varat izpētīt mājaslapā www.akurats.com jau šodien! Ja ir jautājumi, droši sazinieties pa e-pastu vai ar telefona starpniecību!

1, 2, 3 un viss ir gatavs!

Kad būsiet atradis sev vajadzīgās teltis pasākumiem, piem., Akurāts online vietnē www.akurats.com, vajadzēs parūpēties arī par telts montāžu, lai tā būtu stabila visa pasākuma norises laikā. Viennozīmīgi parocīgāk ir, ja telšu īre tiks pasūtīta jau ar piegādāšanu un salikšanu – tā Jūs arī spēsiet būs droši, ka teltis saliks cilvēki, kuriem tas ir ikdienas darbs. Ienācies www.akurats.com un izpētiet piedāvājumu!

Viss vajadzīgais aprīkojums pieejams vienā vietā

Teltis nebūt nav vienīgais, kas nepieciešams, lai pasākums būtu izdevies. Apmeklējot mājaslapu www.akurats.com un izpētot visu piedāvājumu, redzēsiet, ka uzņēmums piedāvā arī krēslu nomu, bāra letes, skatuves un pat piepūšamos dīvānus, kas eleganti izskatīsies kā dārza ballītē, tā svinībās lielā un greznā zālē. Akurāts nodrošina visu to, kas primāri nepieciešams lielākiem un mazākiem pasākumiem.

Nav nozīmes tam, cik pasākumus esat jau organizējis. Būtiski, lai katrs no tiem sagādātu pēc iespējas mazāk raižu. Apmeklējiet www.akurats.com un sazinieties ar darbiniekiem. Lai pasākuma tehniskā daļa paliek Akurāts ziņā!