TELTIS PASĀKUMIEM TIEK PIEDĀVĀTAS AKURATS.LV

teltis pasākumiemTeltis pasākumiem minams kā lielisks variants, kā nodrošināties pret nejaukiem laikapstākļiem, piemēram, lietu vai vēja brāzmām. Taču — kurā vietā teltis pasākumiem var izīrēt? Ja Tev radies šāds jautājums, dodies uz Akurats.lv 

Šī uzņēmuma klāstā atrodamas teltis pasākumiem jebkuram pasākumam — no svinībām draugu kompānijā līdz kāzu ceremonijai. Līdz ar to Tavam pasākumam piemērotas teltis pasākumiem te spēsi iznomāt būtībā jebkurā gadījumā, neraugoties uz to, kādu pasākumu un ar cik daudz ciemiņiem esi ieplānojis.

Uzzini vairāk- http://akurats.com/lv/teltis/!

NOJUMES NOMA SEVĪ IETVER LIELISKUS NOSACĪJUMUS

Svarīgi pieminēt — nojumes noma Akurats.lv uzņēmumā nozīmē vairākas priekšrocības. Šeit telts nojumes var tikt modificēt vairākos variantos, piemēram, ieliekot tajā grīdu vai radot telpas ar sienu palīdzību. Turklāt šeit strādā profesionāli strādnieki, kas izprot, kādas nojumes noma Tavā pasākumā būs atbilstošākā. Vērts zināt to, ka nojumes noma ir tikai viens no pakalpojumiem, ko sniedz Akurats.lv noma;  īrē atrodamas tādas lietas kā krēsli un dīvāni, ieklājamās grīdas, sildītāji, kā arī apgaismojums, līdz ar to pasākumam vajadzīgo varēsi izīrēt vienkopus. Patīkami arī, ka Akurats.lv veic arī visa nepieciešamā piegādašanu un arī uzstādīšanu, kā arī novākšanu.

STĀVGALDU NOMA UN TĀS NOSACĪJUMI

Kad Tavai ballītei nepieciešama gan telts, gan galdi, vērts zināt, ka arī stāvgaldu noma iekļauta Akurats.lv pakalpojumu klāstā. Stāvgaldi ir praktiski un izturīgi, turklāt to daiļais izskats iederēsies praktiski jebkura sarīkojuma norisē. Stāvgaldu noma ir īpaši piemērota, ja vēlies galdus, uz kuriem vienkārši novietot dzērienus un ēdienus. Tādēļ šie galdi ir piemēroti tādām svinībām, kur tiks pasniegti dzērieni un uzkodas, bet svētku mielasts nav paredzēts. Šādos momentos stāvgaldu noma ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs!

KĀDĀS SFĒRĀS STRĀDĀ AKURATS.LV?

Akurats.lv ir uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi telšu un to aksesuāru izīrēšanā. Akurats.lv piedāvā iznomāt vairākus nojumju veidus — sākot ar deviņu un beidzot ar 1500 kvadrātmetru platību. Turklāt ikvienu telti iespējams individuāli pielāgot, ieliekot grīdas segumu, sadalot telti vairākās telpās, ievietojot sildītājus vai gaismas ķermeņus utt. Par Akurats.lv uzstādīto kvalitātes latiņu norāda pasākumi, kuros izmantoti attiecīgā uzņēmuma pakalpojumi — Dziesmusvētki, Baltic Beach Party, Rīgas Svētki un citi. Tieši šī iemesla dēl Akurats.lv sniegtās iespējas izmanto arvien lielāks cilvēku skaits.

Ja grasies rīkot ballīti ārpus iekštelpām un Tev vajadzīga telts noma, dodies uz www.akurats.lv!