TELPU UN TERITORIJAS UZKOPŠANA, APSAIMNIEKOŠANAS UN SPECIĀLIE DARBI – LUCIDA.LV  

logu mazgāšanas pakalpojums lucidaNereti vienam cilvēkam uzņemties nama apsaimniekošanu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, tādēļ daudzi to uztic profesionāļiem. Ja jums nepieciešama nekustamā īpašuma uzkopšana, droši vērsieties pie Lucida komandas – sertificēti speciālisti, kas ikdienā strādā ar dažāda veida namu apsaimniekošanas jautājumiem būs ieinteresēti palīdzēt.

Lucida piedāvājumi palīdzēs gadījumos, ja nepieciešama teritorijas uzkopšana, labiekārtošana vai tamlīdzīgi. Tāpat uzkopšanas serviss nodrošina arī telpu tīrīšanas, logu mazgāšanas pakalpojumus. Būtiski, ka sortimentā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana.

Lai gan internetā atrodama informācija par dažādiem uzkopšanas servisiem, ir būtiski tos novērtēt sīkāk, jo uzkopšanas firmas var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan ar izmaksām. Lucida savus klientus pārsteidz ar kvalitatīvu darbu izpildi. Un ,kā zināms, pareiza uzkopšana palīdz ietaupīt naudu, laiku un arī pacietību.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana ietver apzaļumotās teritorijas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju nopļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā aktuāla būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt darbus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi profesionāļiem!

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana ir uzticēta servisam Lucida, variet būt droši, ka kvalitatīvus pakalpojumus jums nodrošinās profesionāli speciālisti. Namu apsaimniekošanā nereti rodas dažādas situācijas, kad vajadzīga palīdzība.

Piemēram, ja plānojat veikt remontu, jums jāzina, ka Lucida speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsies, līdzi ņemot visu vajadzīgo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par nepieciešamo aprīkojumu remonta veikšanai.

Jāpiemin, ka Lucida piedāvājumā arī pieredzējuša elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas ir aktuāli un pieprasīti . Tādējādi, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā vai nepieciešams nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jādomā, kur meklēt palīdzību. Nevar nevar nepieminēt, ka Lucida.lv nodrošina arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, pie logu un jumtu tīrīšanas lielā augstumā.

Tāpat, uzkopjot telpas vai veicot dažādus remontdarbus, neiztikt bez piemērota darba apģērba. Interneta veikalā Lucida.lv iespējams atrast visu vajadzīgo – jakas, bikses, halātus, kombinezonus un citu darba apģērbu.

Lucida darbinieki ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi, speciāli apmācīti darbam ar jaunākajām tehnoloģijām un uzkopšanas līdzekļiem, kas nodrošina augstu darba kvalitāti.

 Vairāk par pakalpojumiem uzzini šeit- http://lucida.lv/pakalpojumi/logu-mazgasana/