Saņemiet augstvērtīgu auditu no „Consilium”

audits consilium.lvAudits (no latīņu: auditos — ‘klausīšanās’, ‘dzirdēšana’) ir kādas iestādes, uzņēmuma vai amatpersonas likumīga pārbaude, ko veic īpaša lietpratīga persona un kas ietver informācijas apkopošanu par kādu uzņēmējdarbību un iegūtas informācijas novērtēšanu, pārbaudot aprēķinu precizitāti un pēc noteiktiem kritērijiem dodot savu revīzijas atzinumu. SIA Consilium piedāvā audita veikšanu.

Audits un pārbaudes tiek veikts:

  • finanšu pārskatiem;
  • operatīvajiem grāmatvedības pārskatiem;
  • biznesa plāniem un finanšu prognozēm;
  • ES līdzfinansēto projektu atskaitēm

SIA Consilium pēc pasūtītāja pieprasījuma veic iekšējo funkcionālo auditu, lai palīdzētu noskaidrot- cik lielā mērā organizācija vai tās struktūrvienības pilda tai noteiktās funkcijas. Secinājumi un ziņojums tiek nodots tikai pasūtītājam, tādā veidā garantējot konfidencialitāti.

SIA Consilium vērtības

Lai izvēlētos veikt auditu tieši ar SIA Consilium palīdzību, noteikti vērts zināt uzņēmuma vērtības, tādā veidā rodot uzticību un ticību savai izvēlei.

  • apmierināti un uzticami partneri un klienti;
  • darbinieku profesionalitāte, kas iegūta ar pieredzi, izglītību un lojalitāti pret uzņēmumu;
  • labi organizēti iekšējie procesi;
  • sinerģija.

 Viss uzņēmuma attīstībai atrodams vienuviet

SIA Consilium piedāvā ne tikai audita pakalpojumu, bet arī grāmatvedības ārpakalpojumus, nodokļu konsultācijas, finanšu vadības pakalpojumus, juridiskās konsultācijas, atbalsta konsultācijas (tulkošana, IT risinājumi, uzņēmuma stratēģiskās attīstības konsultācijas, ES finansējums biznesa attīstībai).

 Augsta profesionalitāte garantēta

SIA Consilium strādā sava aroda pratēji. Jūs varat nešaubīgi uzticēties uzņēmumam, jo zinošie speciālisti ieteiks Jums pašu labāko risinājumu, kā arī darīs visu, lai izpildītu darbu kvalitatīvi un ātri.

 Paveiktais

Lai Jūs nekļūdīgi nosvērtos par labu SIA Consilium pakalpojumiem, piedāvājam iepazīties ar jau paveiktajiem projektiem:

  • SIA METSALIITTO LATVIJA pasūtījuma ietvaros SIA Consilium veica padziļinātu divu gadu vēsturisko darījumu un darījumu partneru analīzi, identificējot riskus un izstrādājot nepieciešamo izmaiņu plānu, kā arī kokmateriālu iepirkuma procedūru darbā ar piegādātājiem.
  • SIA SCANMED pasūtījuma ietvaros SIA Consilium veica padziļinātu avansu norēķinu analīzi, identificējot riskus un sniedzot rekomendācijas grāmatvedības darbības optimizēšanai.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *