PRAKTIZĒ IZDEVĪBU VEIKT PIRKUMUS INTERNETA VEIKALĀ!  

batutiInterneta veikalā ir iespējams izraudzīties visādas preces tūrismam un sportiskam dzīvesveidam, kas būs piemērotas ikviena vēlmēm. Jauku vakara pavadīšanu var sagādāt mierīgs brauciens ar velosipēdu pa pilsētas ielām, meža takām vai lauku ceļiem. Interneta veikala preču klāstā dažāda veida velosipēdi:

– bērniem trīsriteņi pirmās riteņošanas tehnikas apgūšanai;

– pusaudžiem un pieaugušajiem braukšanai pa mežu vai pilsētu;

– hibrīda tipa velosipēdi.

 Hibrīda velosipēdi atbilstoši braucieniem pa kalnainu apvidu, šosejām. Velosipēdi pieaugušajiem tiek iedalīti vairākos veidos. Jauniešu velosipēdi ir ar auguma ierobežojumu – līdz 1.65 m augumā. Bet varbūt gribi nopirkt skrituļslidas?   Toties jautrībai mājās, turpat pagalmā, var nopirkt batutu. Dažāda izmēra batuti bērniem un pieaugušajiem garantē ne vien jautrus brīžus, bet arī palīdzēs uzlabot fizisko formu, attīstīs balansa izjūtu un koordinācijas spējas.

Kā viena no tūrisma laika vairāk pirktākajām precēm ir guļammaisi un teltis. Kas ir tīri saprotamu iemeslu dēļ – ir taču nepieciešamas nakšņošanas vietas! Kā piemēram, ja paliec nakšņot pie ūdeņiem draugu kompānijā, mašīnā vai turpat uz zemes nebūs diez ko patīkami un ērti, tieši tādēļ pasūti kādu no 1a.lv interneta veikala preču klāstā esošajām teltīm un guļammaisiem gulēšanas komfortam! Matrači un somas – ļoti plašs piedāvājums -. Vērts piebilst, ka piemērotākās preces atrašanu paredz ērtais preču atlasīšanas rīks. Atzīmē vajadzīgos parametrus un pasūti preci tūlīt!

Ja dodies pārgājienā pie ūdeņiem, ļoti labi noderēs arī tāds inventārs kā zivju meklētāji, plītiņas un gāzes degļi siltas maltītes gatavošanai. Arī neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – interneta veikalā 1a.lv ir iespējams pirkt termosus, pannas un citus piederumus. Lai tavs pārgājiens ir ar augstu komfortu!

Pie tūrisma precēm atrodi arī tūrisma pulksteņus. Tiem ir lielāka izturība nekā parastajiem pulksteņiem, bez tam ir iespējotas daudzas opcijas. Hronogrāfs, kalendārs, modinātājs u.c. lielumi. Arīdzan vērts iegādāties tūrisma GPS, kuram ir opcija saglabāt maršrutus Atsevišķiem tūrisma GPS modeļiem no Garmin ir arī iebūvētais kompass, kas jebkurā diennakts laikā parādīs debespuses un neļaus nomaldīties no maršruta! Parūpējies arī par tādu aksesuāra iegādi kā saulesbrilles! 1a.lv interneta veikala preču klāstā arī saulesbrilles gan speciāli aktīvā laika pavadīšanai, gan arī ikdienai.

Vērts iepirkties interneta veikalā – daudzveidīgs tūrisma preču sortiments! Kādēļ gan neizvēlēties tādu pirkumu vietu, ja ir iespēja arī ietaupīt? Turklāt interneta veikals 1a.lv nodrošina preču piegādi bez maksas ar Pasta stacijas, DPD paku bodes palīdzību. Izdevīgi un parocīgi – ieskaties interneta veikalā 1a.lv!