Piesaki patēriņa kredītu internetā

patēriņa kredītiInternetā ir pieejami vairāku veidu patēriņa kredīti. Tiem, kam nauda nepieciešama ātri, noderēs ātrais patēriņa kredīts no Credit24 vai Vivus, pie kuriem pieejamas diez gan lielas kredīta summas, un arī atmaksas termiņš ir pietiekami garš, līdz pat 2 gadiem. Tikmēr pārdomātiem un finansiāli iespaidīgākiem pirkumiem un plāniem var pieteikties Bigbank vai Nordea kredītam.  

Pieteikties visiem minēto aizdevēju kredītiem var tepat internetā, bet, tā kā banku piedāvāto kredītu summas ir daudz iespaidīgākas, kredīta saņemšana prasa vairāk laika, jo kredīta noformēšanai nepieciešams iesniegt arī dokumentus. Te nu jāpievērš uzmanība arī katra aizdevēja izvirzītajiem noteikumiem attiecībā pret klientu.

Patēriņa kredīti pie ātrajiem aizdevējiem

 Aizņemšanās ir ātra un ērta, jo kredītu var pieteikt un saņemt internetā, izvēlētā aizdevēja mājaslapā. Turklāt, arī aizņemšanās noteikumi nav tik stingri. Credit24 patēriņa kredīts pieejams personām jau no 18 gadu vecuma, protams, tikai ar regulāriem ienākumiem. Tikmēr Vivus izsniedz kredītus arī personām bez darba un pastāvīgiem ienākumiem.

 Ātro patēriņa kredītu priekšrocības:

  • Naudu iespējams pieteikt internetā un saņemt savā bankas kontā jau 15 minūšu laikā;
  • Aizņemties iespējams pat bez regulāriem ienākumiem (Vivus gadījumā);
  • Pieejamas summas līdz Ls 1000 pie Vivus un Ls 1500 pie Credit24;
  • Atmaksas termiņš līdz 24 mēnešiem pie abiem aizdevējiem.

Patēriņa kredīti bankās

 Banku patēriņa kredītiem var pieteikties internetā, pēc kā ar klientu sazinās bankas apkalpošanas speciālists un tiek norunāta kredīta saņemšanas gaita. Kredīta saņemšana ir sarežģītāka, jo pieejamas lielas naudas summas, pat vairāku tūkstošu apmērā. Šī iemesla dēļ kredīti tiek piešķirti tikai tām personām, kas atbilst minimālajam noteiktajam aizņemšanās vecumam un saņem regulārus ienākumus, kas ir svarīgākais faktors, lai saņemtu kredītu.

 Banku patēriņa kredīta priekšrocības:

  • Iespējams saņemt iespaidīgas kredīta summas vairāku tūkstošu apjomā;
  • Kredīta atmaksas termiņi līdz vairākiem gadiem;
  • Zemākas procentu likmes nekā pie ātrajiem aizdevējiem.

 Katrs var izvēlēties savām vēlmēm un iespējām labāko kredīta veidu. Lai arī summas ir iespaidīgas, patēriņa kredīts pieejams bez ķīlas, protams, ja vien netiek izvēlēts kāds cits kredīta veids, jo, piem., Bigbank piedāvā kredītu gan bez ķīlas, gan pret nekustamā īpašuma ķīlu. Te nu izvēle paliek katra paša interesēs.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *