Patēriņa kredīts tagad pieejams arī internetā

Swedbank banka piedāvā saviem klientiem patēriņa kredītu. Patēriņa kredīts ir domāts dažādām dzīves situācijām, kad klientam ir nepieciešama konkrēta summa. Swedbank klienti izmanto patēriņa kredītu mājokļa iekārtošanai, ceļojumam, lai samaksāt par studijām vai nopirkt sev sen kāroto mantu.

Patēriņa kredīta summa tiek aprēķināta, ņēmot vērā vairākus faktorus. Patēriņa kredīta summu ietekmē gan klienta ienākumu līmenis, gan esošās kredītsaistības, gan arī klienta kredītvēsture. Jo labākā ir kredītvēsture, jo lielāku summu banka piedāvās savām klientam.

paterina kredits interneta

Patēriņa kredītam var pieteikties dažādos veidos. Klients var personiski ierasties uz jebkuru Swedbank biroju vai filiāli, var piezvanīt uz klienta apkalpošanas centru, var arī pieteikties elektroniski, izmantojot Swedbank internet-banku. Swedbank patēriņa kredīts ir arī interneta kredīts.

Lai saņemtu patēriņa kredītu, nepieciešams uzrādīt pasi un izziņu par saviem ienākumiem. Patēriņa kredīts tiek piešķirts Latvijas iedzīvotājiem no 21 gadu vecuma, kuriem ir laba kredītvēsture un pietiekami regulārie ienākumi. Kredīta noformēšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Pēc patēriņa kredīta pieteikšanās notiek līguma noslēgšanas. Tiek sastādīts maksājumu grafiks, kuru klientam ir ļoti svarīgi ievērot. Uzreiz pēc līguma noslēgšanas nauda tiek ieskaitīta klienta kontā.

Patēriņa kredīts ir pieejams gan latos, gan arī eiro. Kredīta summa ir no 200 LVL līdz 2000 EUR.

Swedbank patēriņa kredīts ir labs risinājums dažādās dzīves situācijas, kad nauda ir nepieciešama lielajiem pirkumiem vai sava sapņa īstenošanai.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *