Open Credit – kredīts 15 minūtēs!

Kredīts 15 minūtēs? Pie Open Credit tas ir iespējams. Mēs piedāvājam iespēju ērti, ātri, bez liekām formalitātēm noformēt un saņemt aizdevumu. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešamas izziņas no darba vietas, ķīla,galvojumsvai cits nodrošinājums. Atliek tikai reģistrēties mūsu mājas lapā, pieteikties aizdevumam un saņemt kredītu 15 minūtēs.

Ātro aizdevumu reklāmās bieži redzami saukļi, ka kredītu iespējams saņemt tikai 15 minūtēs pat neizejot no mājām. Lai cik neticami tas neizklausītos – tā tas arī ir. Open Credit kredīts 15 minūtēs patiešām ir realitāte. To iespējams noformēt pavisam vienkārši, pat neizejot no mājām – atliek tikai reģistrēties uzņēmuma mājas lapā un pieteikties aizdevumam.

Trīs vienkārši soļi, lai saņemtu Open Credit kredītu 15 minūtēs:

  • Reģistrējies Open Credit mājas lapā, aizpildot reģistrācijas anketu un pārskaitot reģistrācijas maksu viena santīma apmērā;
  • Sagaidi apstiprinājumu;
  • Saņem aizdevumu.

Jāpiebilst, ka piesakoties aizdevumam atkārtoti, reģistrācija nav jāveic vēlreiz. Tas nozīmē, ka kredītu iespējams saņemt ātrāk nekā 15 minūtēs.

Kredīts 15 minūtēs var būt lielisks risinājums brīžos kad steidzīgi nepieciešami naudas līdzekļi. Šis aizdevuma veids ir piemērots patēriņa vajadzībām, piemēram, gadījumos, kad jāapmaksā negaidīts rēķins vai jāsedz citi neplānoti izdevumi. Tāpat kredīts 15 minūtēs var ievērojami atvieglot kādas sen kārotas preces iegādi, īpaši gadījumos, ja tai pēkšņi ir izdevīga akcijas cena, bet līdz nākamajai algai vēl nedaudz jāpagaida.

Turklāt mūsu piedāvātais kredīts 15 minūtēs ir pieejams bez ķīlas, galvojuma vai cita nodrošinājuma, kura nepieciešamība var būtiski paildzināt aizdevuma saņemšanas laiku. Tāpat nav nepieciešamas izziņas no bankas vai darba vietas par ienākumu regularitāti un apjomu. Lai saņemtu kredītu 15 minūtēs, nav jāapmeklē arī banka vai cita kredītiestāde, jo nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu, atvērts konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *