Nordea patēriņa kredīts ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem

patēriņa kredītsNordea piedāvā kredītu, kas noderēs gan pārdomātiem, gan negaidītiem pirkumiem, apjomā līdz 8500 latiem. Tā kā klienti un viņu vēlmes ir atšķirīgas, tad, lai katrs varētu izvēlēties sev izdevīgāko kredītu, tiek piedāvāti vairāki kredīta veidi. Atbilstoši savām vēlmēm un ērtībām, klients var izvēlēties saņemt klasisku kredītu ar ikmēneša maksājumiem vai, piem., piesaistīt kredītu kredītkartei, kas kuram izdevīgāk.

Patēriņa kredīts tiek piedāvāts līdz pat 8500 latiem, bet tā izsniegšanas laikā banka balstās uz vairākiem faktoriem, kas raksturīgi tieši konkrētajam klientam. Kredīta apjoms var tikt noteikts balstoties uz: 1) klienta regulāriem ikmēneša ienākumiem 2) esošajām kredītsaistībām 3) kredītvēsturi.

 Nordea patēriņa kredītam tiek piedāvāti vairāki veidi:

  • Patēriņa kredīti ar atmaksas grafiku
  • Overdrafts
  • Patēriņa kredītkarte ar kredītlimitu

Izvēlies starp vairākiem patēriņa kredīta veidiem

 Patēriņa naudas kredīts ar atmaksas grafiku ir lielākais pieejamais kredīts, līdz pat jau iepriekš minētajiem 8500 latiem. Atmaksas termiņš ir no 3 līdz 36 mēnešiem, bet ikmēneša maksājuma datumu klients nosaka pats. Izvēloties šo kredītu ar atmaksas grafiku, klients var rēķināties ar nemainīgu ikmēneša maksājuma summu, iespēja izvēlēties piemērotāko atmaksas grafiku, kā arī procenti tiek aprēķināti tikai no atlikušās kredīta daļas.

 Tikmēr overdrafts ir īstermiņa kredīts, kas ļauj klientam aizņemties naudu no bankas atļautā limita jeb kredīta apjoma. Šo limitu var izmantot vairakkārt un tas tiek segts ar katru ienākošo maksājumu, minimālais limits – 100 lati. Pozitīvākais, ka klientam pastāvīgi ir pieejami līdzekļi piešķirtā limita ietvaros un pieprasījuma izskatīšana notiek bez maksas.

 Pie patēriņa kredīta var pieskaitīt arī kredītkarti. Proti, patēriņa kredīts tiek piesaistīts konkrētais kredītkartei un var izvēlēties starp vairākiem atmaksas veidiem. Arī kredītkaršu piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs, turklāt katra no tām sniedz vēl papildus priekšrocības, piem., bezprocentu kredīta limitu līdz, piem., 55 dienām, bezmaksas ceļojumu apdrošināšanu u.c.

 Patēriņa kredīta noformēšana pie Nordea ir ātra un ērta, turklāt kredītam iespējams pieteikties arī Nordea internetbankā. Katrs pats izlemj kā rīkoties ar saņemto kredītu – iztērēt uzreiz vai pakāpeniski, jo visa pieteiktā nauda pēc kredīta noformēšanas pieejama uzreiz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *