Nordea patēriņa kredīts ar atmaksas grafiku

paterina kredits ar atmaksas grafikuNordea piedāvātais patēriņa kredīts ar atmaksas grafiku ir īstermiņa kredīts līdz pat Ls 8500! Pieprasītā kredīta summa tiek piešķirta pilnā apmērā un to iespējams izlietot uzreiz vai pakāpeniski, atkarībā no klienta vajadzībām. Šis patēriņa kredīts būs tieši tas, kas vajadzīgs, lai segtu jau sen plānota vai tieši otrādi – steidzama pirkuma izdevumus.Patēriņa kredīts no Nordea līdz 6 algu apmēram

Patēriņa kredīts no Nordea pieejams līdz 6 algu apmēram jeb Ls 8500. Tomēr, katra klientam kredīta summa tiek noteikta individuāli, atkarībā no tā vai klientam ir citas kredītsaistības un tā, cik lieli ir viņa ikmēneša ienākumi un vai tie tiek skaitīti uz Nordea banku. Kredīta atmaksas termiņš ir no 3 līdz pat 36 mēnešiem.

Nordea patēriņa kredīta priekšrocības:

Ātra un ērta noformēšana;
Nemainīga un stabila ikmēneša maksājuma summa;
Aizdevuma summa uzreiz tiek ieskaitīta klienta kontā;
Procenti tiek aprēķināti tikai no kredīta atlikušās daļas;
Iespēja izvēlēties sev piemērotāko atmaksas grafiku u.c.

Aizņemties var jebkuras bankas klienti un, lai nevajadzētu katru mēnesi domāt par kredīta atmaksu, banka automātiski veiks patēriņa kredīta ikmēneša maksājumus no jebkura klienta norādītā konta. Tomēr, īpaši izdevīgs patēriņa kredīts ar atmaksas grafiku ir Nordea bankas klientiem, jo tie, kuriem ir algas konts pie Nordea, var rēķināties ar izdevīgiem kredīta nosacījumiem.

Nosacījumi, lai pieteiktos patēriņa kredītam ar atmaksas grafiku

Lai veiksmīgi pieteiktos kredītam klientam ir jāatbilst bankas noteiktajiem kritērijiem. Galvenais no tiem, lai klients būtu Latvijas Republikas iedzīvotājs vecumā no 18 – 70 gadiem ar regulāriem ienākumiem, sākot no Ls 310 mēnesī pēc nodokļu nomaksas. Protams, īpaša uzmanība tiek pievērsta arī klienta kredītvēsturei, kam jābūt pozitīvai.

Ja klients atbilst visiem noteiktajiem kritērijiem, kredīta saņemšanai nepieciešama vien pase un algas konts Nordea vismaz 3 mēnešus. Kredīta gada procentu likme atkarīga no klienta statusa (standarta, bronzas, studentu jauniešu programmas (check in) vai zelta klients). Turklāt, piesakoties kredītam, klients varat atvērt norēķinu kontu un lietot internetbanku bez maksas, kā arī saņemt Maestro norēķinu karti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *