NEPARASTAS IDEJAS DĀVANĀM VĪRIEŠIEM

dāvanas vīrietimKo uzdāvināt vīrietim svētkos, kad nav vēlēšanās samierināties ar standarta dāvanām? Uzdāvini nebijušas un prātā paliekošas sajūtas un  līdzpārdzīvojumus! Ātri izbraucieni, atpūtas iespējas, kā arī ēdiena meistarklases un enerģijas lādiņa atjaunojošas procedūras. Izvēles iespējas plašas, svarīgi zināt vīrieša raksturu, spēju uzdrošināties riskēt un interešu loku.

*Dāvana adrenalīna baudītājiem

Par pamatu ņemot to, kādas ir vīrieša intereses un dzīvesveids, iegādājies kādu no elpu aizraujošiem piedzīvojumiem:

-drifta mašīnas izbrauciens pa līkumotu trasi;

-ātrs kartinga brauciens;

-piedzīvojumi ūdenī niršanas vai veikborda apmācībās.);

-kā arī neskaitāmi lidojumi īstos lidaparātos (lidmašīnā virs pilsētas panorāmas, helikopteru, deltaplānu instruktora pavadībā).

*Dāvana nedēļas nogalei un īstiem ēdiena baudītājiem

Ja svētkos jāpārsteidz īsts gardēdis, tad samērā precīza dāvana gardēdiem vīrietim būs maltītes kursi, dzērienu vai ēdienu pagatavošanas meistarklases, apmācības.. Dāvana ļoti lietderīga un tajā pašā laikā izglītos, interesanta, kas ļaus viņam dalīties iespaidos un jauniegūtajā pieredzē. Tāpat laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un brīvais laiks! Tu vari sagādāt pārsteigumu un uzdāvināt nedēļas nogali – divvientulību un miera baudījumu. Nereti brīvdienas paiet steigā un ikdienas rūpēm, tādēļ speciāli rezervētas brīvdienas viesu namā sniegs pelnītu atpūtu un relaksāciju.

*Vīrietim svētkos dāvanā veselības lādiņš

Ja draugam ir pietiekami daudz piedzīvojumi ikdienā, tad vēlama atslābinoša dāvana. Nekautrējies savam mīļotajam cilvēkam vai brālim uzdāvināt kādu no ķermeņa atslābinošām un enerģiju atsvaidzinošām procedūrām. Bagātīgi lielā izvēlē eksotiskas, Autrumnieciskas un klasiskās masāžas veselībai un možumam. Tā saka, ka procedūras ūdenī spēj nomierināt un atslābināt, tamdēļ dāvana vīrietim ūdens atpūtas centra apmeklējums vai tvaicējošs pirts rituāls palīdzēs izdzīt ikdienas uzkrāto stresu un atgūt spēkus un možumu.

*Sportiskas aktivitātes un apmācības

 Dāvana vīrietim svētkos var būt kaut kas no aktīvās atpūtas – sporta zāles apmeklējums, amizanta sporta veida apmeklējumi (elegantas paukošanās vai savdabībā kērlinga nodarbības). Dāvanas vīriešiem no aktīvās atpūtas laika pavadīšanas iespējām ir daudzveidīgā sortimentā

Ārkārtas apstākļos lieliski noder dāvanu komplekti, kur apvienoti atšķirīgi dāvanu piedāvājumi dažādām aizraušanām un dzīvesveidiem. Uzdāvinot šādu brīvās izvēles dāvanu, draugs vai vīrs pats varēs izlemt ,kā to izlietot.