NEAIZMIRSTAMI IESPAIDI AR DAVANUSERVISS.LV DĀVANĀM

lieliskas Dāvanas bērniem davanuserviss.lvDavanuServiss.lv ir dāvanu karšu interneta veikals, kas sniedz iespēju katram nopirkt oriģinālas dāvanas, kas izcelsies uz pārējo fona! DāvanuServiss.lv tika atvērts 2007. gadā kā ActivityGifts filiāle. DāvanuServiss.lv piedāvājumā ir simtiem dažādas oriģinālas dāvanas katrai dzīves situācijai. Ja lūkojies pēc dāvanas dzimšanas dienā, vārda dienas dāvanas, dāvanas vīrietim, romantiskās dāvanas vai ko jaunu – šokolādes masāžas, braucienu ar jahtu vai kvadraciklu – ieskaties!

Davanuserviss.lv piedāvā plašu dāvanu klāstu- dāvanas bērniem un pieaugušajiem.

Brauciens ar jahtu perfektam piedzīvojumam – DāvanuServiss.lv dāvanu piedāvājumos ir dažādu veidu izbraucieni ar jahtām (Turaida), – tā reprezentē Polijā radīto īpašo jahtu klasi. Latvijā atrodas vien dažas šīs klases jahtas. Jahta atrodas Lielupē un tur arī iesākas visi kruīzi. Jahta “Turaida” ir ātra, ērta un tai ir plašs klājs, lai ikviens jahtas viesis spētu izbaudīt komfortu. Braucēju ērtībai jahtas salonā ir arī neliela virtuve. Brauciens ar jahtu var kļūt par labu svētku programmas naglu. Lai iegādātos braucienu ar jahtu un iepriecinātu sev tuvu cilvēku vai sarīkotu korporatīvo pasākumu, apskati un novērtē jahtu braucienu piedāvājumus.

Brauciens ar kvadraciklu ekstrēmāku sajūtu cienītājiem – brauciens ar kvadraciklu ir dāvana, ko novērtēs katrs, jo tā ir iespēja izbaudīt dabu un sajust braucienu, atrodoties uz liela, stabila, droši un viegli vadāma kvadracikla. Brauciens ar kvadraciklu palīdzēs aizmirsties no ikdienas rutīnu, izjust enerģijas pieplūdumu, kā arī gūt gandarījumu par pārvarētajām grūtībām. DāvanuServiss.lv mājas lapā var atrast braucienu ar kvadracikliem kā vienai, tā vairākām personām. Izbraucienu vietas – Rīgā un Ādažos, kā siltajos vasaras mēnešos, tā jebkurā no gadalaikiem, atkarībā no piedāvājuma.

Romantiskas dāvanas – viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu karšu piedāvājumiem! Diezvai kaut kur citur būs atrodams lielāks klāsts ar romantiskām dāvanām – izsmalcinātas vakariņas restorānos, SPA apmeklējumi, perfekti vakari ar nakšņošanu skaistās viesnīcās Latvijā un ārpus tās!  Romantiskas dāvanas iespējams izbaudīt tādās vietās kā Dikļu pils, Baltvilla, Mālpils muiža, HOTEL ARKADIA, PARK SPA u.c. Neatkarīgi no tā, vēlies sagādāt patīkamus mirkļus savai otrajai pusītei Valentīndienā vai vecākiem kāzu jubilejā – tikai šeit Tu atradīsi lielāko romantisko dāvanu sortimentu vienā vietā.

DāvanuServiss.lv aizvien domā par klientu labsajūtu un ērtībām, tādēļ tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairākiem desmitiem dažādiem piedāvājumiem var atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Savukārt, ja dāvana vajadzīga tiešām ātri, ienāc http://www.davanuserviss.lv/, izvēlies dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē 1 minūtes laikā!