Naudas aizdevumi bez ķīlas

Kā ziņo ātro kredītu salīdzināšanas portāls Comparo.lv, tad naudas aizdevumi bez ķīlas ir laba izdevība klientiem, kuriem nav nekā vērtīga, ko varētu ieķīlāt. Jebkurš ātrais kredīts internetā tiek piedāvāts bez ķīlas.

Naudas aizdevumus bez ķīlas piedāvā noformēt dažādas kredītiestādes Latvijā: ViaSMS, SMSCredit, Open Credit, Mini Credit, Ferratum, SOHO Credit, Credit24, CreditON utt.

Katrai kredītiestādei un katram naudas aizdevumam bez ķīlas ir savas priekšrocības. Dažas iestādes piedāvā naudas aizdevumus ne tikai bez ķīlas, bet arī bez pirmās iemaksas un bez procentiem.

Citas iestādes piedāvā naudas aizdevumus tiem klientiem, kuriem ir slikta kredītvēsture. Parasti klientiem ar sliktu kredītvēsturi kredīts pret ķīlu vai galvojumu ir vienīgā iespēja dabūt naudu. Bet dažas kredītiestādes piedāvā naudas aizdevumus bez ķīlas arī klientiem, kuru kredītvēsture nav laba.

Visi ātrie kredīti tiek piedāvāti ne tikai bez ķīlas, bet arī bez galvojuma. Naudas aizdevuma noformēšanai nav vajadzīgas izziņas no darba vietas vai jebkādi citi dokumenti, tikai personas apliecinošais dokuments. Dažas kredītiestādes pieprasa izziņas par ienākumu līmeni, bet ķīlu un galvojumu nepieprasa neviena no tām iestādēm, kuras piedāvā naudasaizdevumus.

Naudas aizdevumi bez ķīlas ir iespēja ātri un ērti saņemt naudu, tomēr ir svarīgi atcerēties, ka bez galvojuma vai ķīlas ir grūti saņemt aizdevumu uz ilgu laiku. Turklāt visu naudas aizdevumu bez ķīlas summas ir nelielas, jo pamatīgu naudas summu aizdot bez ķīlas vai galvojuma būtu pārāk riskanti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *