Meklē dāvanu vīrietim? Ienāc Davanuserviss.lv!

dāvana vīrietimJa Tu meklē dāvanu kartes, kuras  varēs radīt pārsteigumu pat visskeptiskākos dāvanu saņēmējus, ienāc interneta veikalā Davanuserviss.lv. Dāvanu kartes no Davanuserviss.lv piedāvā plašu emociju klāstu – ar šo dāvanu karšu atbalstu var tik uzrīkota krāšņa fotosesija draudzenei, atrasta oriģināla dāvana vīrietim vai vienkārši pašiem dāvināta romantiska nedēļas nogale atpūtas kompleksā “Piena muiža”. Dāvanu kartes, kas ļaus izbaudīt noteiktus notikumus, ir Davanuserviss.lv specifika un, šāda oriģināla piedāvājuma dēļ, vairs nevar būt problēmu sameklēt labu dāvanu vīrietim, ģimenei vai kolēģiem.

FOTOSESIJA, KAS PAMODINĀS IKVIENĀ SIEVIETĒ DĪVU

Forša dāvana katrai dāmai ir fotosesija, kuras laikā viņa varēs izcelt sevī paslēpušos modeli. Fotosesija ir ne vien izklaidējošs vakara aizvadīšanas veids ar draugiem, bet ļauj piefiksēt dažādus dzīvē svarīgus mirkļus. Fotosesija ir oriģināls turpinājums augstskolas izlaidumam, vai sastāvdaļa no vecmeitu ballītes, bet fotosesija grūtniecības laikā var nākotnē kalpot par priecīgu atmiņu. Katrā ziņā, jebkura fotosesija, papildināta ar glītu make-up, darīs priecīgu un sasildīs dāmas sirdi. Davanuserviss.lv ir pieejamas dāvanu kartes visdažādākajām fotosesijām gan studijā, gan brīvā dabā.

LABA DĀVANA VĪRIETIM BŪS ADRENALĪNA PILNI

Ja vajadzīga atbilstoša dāvana vīrietim, tad Davanuserviss.lv ir viena no drošākajām vietām, kur to meklēt. Laba dāvana vīrietim varētu būt iespēja pārbaudīt savus spēkus ar kādu nemēģinātu sporta veidu, piemēram, šaušanu ar loku vai nobraucienu ar vučko. Augstu novērtēta varētu būt tāda dāvana vīrietim, kura dos iespēju izjust asu izjūtu pieplūdumu sirdij – lidošana ar deltaplānu vai brauciens ar sporta automašīnu. Ja konkrēti nezini, kāda dāvana vīrietim varētu likt justies patiešām priecīgam, Davanuserviss.lv ļauj iegādāties dāvanu kartes, kuras vīrietis pats varēs izlietot pēc saviem uzskatiem.

PIENA MUIŽA NODROŠINA SPA PROCEDŪRAS UN NAKŠŅOŠANU

Tiem, kas pēc dabas ir miera mīļotāji, būs priecīgi saņemt dāvanu kartes no viesu nama kā “Piena muiža”. Davanuserviss.lv dāvanu klāstā ir iespēja gan aizvadīt brīvdienas viesnu namā “Piena muiža”, gan nobaudīt tikai pirts pievakari. “Pirts muiža” piedāvā arī tādu iespēju kā divu diennakšu atpūta topošajām māmiņām, kā arī relaksējošas nedēļas nogales SPA procedūras pāriem. “Piena muiža” – labākā izvēle, ja Jums nepieciešama kvalitatīva dāvanu karte miera mīļotājiem!