LIELA TRENAŽIERU ZĀLE UN PROFESIONĀLS  PERSONĪGAIS TRENERIS

Ja esi izdomājis padarīt labāku savu šī brīža formu, tad Tev noderēs moderns sporta klubs, kāds ir tieši Veselības Fabrika. Veselības Fabrika ir tāds sporta klubs Teikā, kurā tiks nodrošināti treniņi klientiem ar jebkādu sportisko sagatavotību, tāpat arī trenažieru zāle, tiem cilvēkiem, kas vēlas individuālas nodarbības ar treneri.

Sporta klubs Veselības Fabrika ir izvietots iedvesmojošās un plašās telpās, kas ir aprīkotas atbilstoši augstiem standartiem. Šis sporta klubs Teikā ir ļoti izdevīgā lokācijas vietā – bijušajā rūpnīcas VEF kompleksā. Veselības Fabrikas trenažieru zāle būs ne tikai plaša, bet arī ar modernāko sportošanas aprīkojumu, kas ļaus nodarbināt visus muskluļus. Gluži tāpat Veselības Fabrika parūpēsies par to, lai trenažieru zāle vienmēr tiktu piepildīta ar treniņiem draudzīgu muzikālo pavadījumu.

Vairāk lasi- http://www.vfabrika.lv/par-mums/nodarbibas/personali/

MĒRĶU IEGŪŠANAI NODERĒS SPORTA KLUBA ABONOMENTS

Tādā gadījumā, ja esi izdomājis nodarboties ar sportošanu regulāri, Tev ir vajadzīgs sporta kluba abonaments – Veselības fabika nodrošina abonamentu parocīgi nopirkt un arī pagarināt. Tev ir pieejams ne vien iepazīšanās sporta kluba abonaments četrām apmeklējumu reizēm, bet arī sporta kluba abonaments astoņām, 16 un trīsdesmi divām reizēm. Pie tam, ja Tu esi izdomājis, ka sporta klubs Teikā tiks jāapmeklē regulāri – Tev būs atbilstošs sporta kluba abonaments uz mēnesi. Izvēloties treniņus, ievēro, ka uz dažām no tām ir nepieciešams īpašs sporta kluba abonaments.

 

SPORTA KLUBS PAROCĪGĀ ATRAŠANĀS VIETĀ

Sporta klubs Veselības Fabrika būs ērti pieejams tiem cilvēkiem, kuriem mājas ir labajā Daugavas krastā, tādēļ, ka sporta klubs Teikā ir diez gan tuvu jebkurā rajonā dzīvojošajiem  sportot gribētājiem. Tāpat sporta klubs Teikā Veselības Fabrika ir tuvu jebkuram, kas dzīvo Vidzemē, bet pa dienu atrodas Rīgā. Ikvienam sportot gribētājam trenežieru zāle būs atvērta arī īpaši no rīta – treniņam pirms darba dienas sākšanas.

 

PLAŠS PIEDĀVĀJUMS JEBKURA VAJADZĪBĀM

Veselības Fabrika gaida ikvienu sportot gribētāju – gan tos, kas trenējas regulāri, gan entuziastus. Šis sporta klubs ir darba vieta daudziem profesionāliem darbiniekiem, kas sastādīs īpaši Tev atbilstošu programmu! Gadījumā, ja pēc nodarbībām vēlēsies iegūt glītu iedegumu, Tu varēsi apmeklēt solāriju, kurš arī ietilpst sporta kluba Veselības Fabrika pakalpojumu klāstā. Ielūkojiem mājaslapā www.vfabrika.lv un Tu uzzināsi vairāk visu, ko spēj nodrošināt šis sporta klubs!