Lego rotaļlietas- dāvana, kas patiks ikvienam bērnam! Pasūti izdevīgi 1a.lv!

lego komplekti 1a.lv1a.lv piedāvājumā tādi mobīlo telefonu aksesuāri kā maciņi, apvalki, vāciņi, ekrāna aizsargi, arī baterijas un telefonu lādētāji.

Interneta veikalā 1a.lv vari nopirkt telefona lādētāju tieši vajadzīgajam telefona modelim. Katrai precei ir apraksts, kurā pievienota plaša un detalizēta informācija par preces parametriem, kas ļaus izvēlēties  vajadzīgo. Preču klāstā ne tikai telefonu lādētāji, bet arī kabeļi, kas veic datu pārraidi uz datoru.

Kvalitatīvus lādētājus un mobīlo telefonu aksesuārus iespējams iegādāties veikalā 1a.lv.

ESI IECERĒJIS IEGĀDĀTIES JAUNU PLANŠETI? APMEKLĒ 1A.LV

1a.lv – lielisks datoru veikals! Plašā izvēlē pieejama iecienītu ražotāju un augstas kvalitātes datortehnika par vislabākajām cenām! Klāstā gan portatīvie un personālie datori, gan arī dažādu veidu planšetes.

Planšetes – parocīga ierīce mūsdienās. Ar tās palīdzību sociālo tīklu un interneta lietošana, kā arī daudz citu lietu kļūst daudz pieejamākas.

Savukārt, ja gribi iegādāties mūsdienīgu televizoru, ieskaties daudzveidīgajā Smart TV piedāvājumā! Šobrīd, kad strauji attīstās tehnoloģijas, Smart TV kļūst aizvien iecienītāki – tie paver iespēju pārlūkot, piemēram,  ziņu portālus un sociālos tīklus- nelietojot datoru. 1a.lv iegādājami atsevišķi televizoru modeļi, kuros jau ietvertas vairākas lietotājprogrammas – piemēram, Skype un Youtube.

Ieskaties 1a.lv bagātīgajā televizoru klāstā, un izvēlies savu Smart Tv. Starp visiem citiem mūsdienīgajiem televizoriem īpaši izceļams ir LG smart Tv, kas ir ne vien kvalitatīvs un funkcionāls, bet tagad nopērkams par īpaši izdevīgu cenu.

Iegādājies Smart TV pie 1a.lv un izvēlies sev ērtāko preces piegādes variantu- piemēram, 1a.lv birojā, tuvākajā omniva pakomātā vai ar kurjera starpniecību.

LIELISKS SPORTA UN MĀJAS PREČU, KĀ ARĪ ROTAĻLIETU PIEDĀVĀJUMS- 1A.LV

1a.lv preču klāstā arī sporta preces – piemēram, sporta aprīkojums nodarbēm svaigā gaisā vai iekštelpās, preces sporta zāles apmeklējumiem un vingrojumiem mājas apstākļos- piemēram, hanteles.

Tāpat veikalā 1a.lv nopērkamas arī dažādas preces mājoklim- piemēram, virtuves svari, kas būs noderīgs palīgs ēst gatavošanā un sarežģītu recepšu izmēģināšanā. Pieejami vairāk kā trīsdesmit dažādi virtuves svari no novērtētiem ražotājiem – piemēram, tādiem kā Beurer un Scarlett.

Ja gribi taupīt elektroenerģiju un citus resursus, vērts ielūkoties arī led spuldzīšu piedāvājumā. Izvēlei 4 veidu led spuldzes- 2U, 3U, spirāles un sveces veida.

1a.lv- noderīga iepirkšanās visai ģimenei. Šeit atradīsi arī bagātīgu bērnu preču klāstu – kā piemēram, bērnu ratus un staigulīšus, kā arī spēles un rotaļlietas dažāda vecuma bērniem- piemēram, visu novērtēto lego. Nopērkami dažādi lego komplekti visiem vecumiem un gaumēm – ieskaties un pārliecinies pats!

Taupi laiku un līdzekļus- iepērcies veikalā 1a.lv!