Kredīts pret auto ķīlu

Pirmais, kas Jums būtu jāzina par auto ieķīlāšanu, ir tas, ka tas, vai varēsiet saņemt kredītu, nav atkarīgs no Jūsu kredītvēstures un ienākumiem. Galvenais faktors, kas nosaka gan to, vai saņemsiet aizdevumu, gan to, cik daudz naudas varēsiet saņemt, ir jūsu auto, nevis Jūsu kredītvēsture.

Saņemt kredītu pret auto ķīlu var auto īpašnieki, kuru spēkrati nav vecāki par 20 gadiem!

Viens no aizdevuma priekšnosacījumiem ir sekojošs: tieši Jums jāpieder mašīnai, kuru vēlaties ieķīlāt, un Jums jāpieder auto tehniskajai pasei. Kredītā pret auto ķīlu Jūsu auto kalpos kā netiešs maksājums par aizdevumu. Būtībā Jūs aizņematies naudas summu, kas ir vienāda vai līdzīga ar Jūsu auto vērtību. Jo vērtīgāks ir Jūsu auto, jo vairāk naudas Jūs varēsiet aizņemties. Tomēr, ja auto nepieder Jums un kaut daļēji vēl pieder bankai, šāda veida aizdevumu būs saņemt grūtāk. Iesniedziet pieteikumu un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā, lai noskaidrotu!

Saņemt kredītu pret auto ķīlu var auto īpašnieki, kuri nav jaunāki par 18 gadiem.

Visbeidzot, uzticamākie auto ķīlas ņēmēji Jums apgalvotu, ka auto ieķīlāšanu nevajadzētu uztvert nenopietni. Pirms ieķīlāt auto, izskatiet visas iespējas, un pārliecinieties, ka tas tiešām ir vislabākais risinājums. Iespējams, ka virsstundas darbā, īpašuma pārdošana vai naudas aizņemšanās no drauga vai radinieka ir labāks risinājums, nekā auto ieķīlāšana.  Ja tomēr esat izvēlējies veikt šo procedūru, pārliecinieties, ka tas ir pareizais lēmums.

Saņemt naudu kādam ārkārtas gadījumam var būt tik vienkārši kā lietot savu auto kā netiešu maksājumu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *