Kredīts pret auto ķīlu

mogo.lvIr dažādi gadījumi, kas var rasties, kad ir nepieciešamas papildus finanses. Mogo neinteresē iemesli un nav arī daudz prasību, jo kredīts pret auto ķīlu ir pietiekoši stabils garants, ka klients centīsies atmaksāt iegūto summu. Ar Mogo šāds piedāvājums ļauj saņemt naudu ātri, ērti un droši, iegūstot aizdevumu līdz 10 000 latiem un iespēju to atmaksāt ar sev izdevīgākajiem nosacījumiem 5 gadu garumā. Šādā veidā vislabāk tiek nodrošināta iespēja nemainīt savus līdzšinējos dzīvošanas paradumus un ievērojami netaupīt, jo katrs dzīvo tikai vienreiz un vēlas to panākt pēc iespējas labāk un piedzīvot dažādas lieliskas lietas, nevis tikai katru dienu strādāt rutīnisku darbu.

Kredītu ir iespējams pilnībā noformulēt ar interneta palīdzību un tā kā tas nesaturēs daudz formalitāšu,nebūs vajadzīgs ilgs laiks, lai to oficiāli noformētu. Šādā veidā ir iespējams saņemt nepieciešamās finanses jau tajā pašā dienā, kad tas ir pieteikts. Ir iespējams saņemt līdz pat 90% no konkrētā auto tirgus vērtības. Par pašu auto izmantošanu nav jāuztraucas, jo tā kalpo tikai kā nodrošinājums un to var izmantot kā ierasts ikdienas vajadzībām pēc kredīta saņemšanas.

Kredīta saņemšanas kārtība:

  • Klienta īpašumā ir auto, kuru ir iespējas ieķīlāt (aizdevums var tikt saņemts neatkarīgi no auto modeļa);
  • Pieteikšanās notiek Mogo mājaslapas anketās, filiālēs Rīgā, Liepājā vai Daugavpilī un telefoniski;
  • Pieteikums tiks izskatīts vidēji 30 minūšu laikādaba laikā un tiks sniegta atbilde;
  • Tiks sastādīts līgums, kuri ir iespējams parakstīt arī elektroniski vai arī klātienē pie Mogo kādā no filiālēm;
  • Pēc līguma noslēgšanas elektroniski, ar kurjerpasta palīdzību tiks saņemta pilnvara ar kuru jādodas uz CSDD, lai veiktu auto pārreģistrēšanu uz Mogo vārda;
  • Gala rezultātā tiks saņemts kredīts, ar kuru ir iespējams rīkoties pēc paša patikas, kas vienlaikus sastāda līdz 90% no ieķīlātā auto vērtības, tomēr to var lietot tieši tāpat kā iepriekš bez ievērojamām problēmām.

Kredīts pret ķīlu ir lielisks risinājums katram, kuram steidzami nepieciešama nauda un interesē ērti atmaksas noteikumi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *