Konsultāciju un apmācību saņemšana uzņēmējdarbībā

Konsultācijas uzņēmējdarbībāUzsākt savu biznesu iespējams gan personām ar zināšanām uzņēmējdarbībā, gan arī bez tām. Piesakoties Hipotēku bankas Starta programmai, tiek gūta iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas un apmācības uzņēmējdarbībā.

Kā saņemt konsultācijas?

Brīdī, kad persona nolēmusi pieteikties Starta programmai, tai jādodas uz Hipotēku bankas filiāli, lai uzrakstītu pieteikumu finansējuma saņemšanai. Attiecīgajā filiālē bankas darbinieks piedāvās izpildīt testu par uzņēmējdarbību. Šī testa rezultāti parādīs to, vai programmas pretendentam ir nepieciešama tālāka apmācība, lai gūtu attiecīgās zināšanas.

Ja tests tiek izpildīts nepietiekamā līmenī, Hipotēku bankas konsultants izstāstīs tālāko programmas gaitu, kā arī sniegs konsultāciju par biznesa plāna pilnīgu izstrādi un piedāvās apmeklēt attiecīgi nepieciešamās apmācības kādā no 6 moduļiem.

Ja tests tiek izpildīts augstā līmenī, tad programmas dalībnieks var izstrādāt un pilnveidot savu biznesa plānu individuāli un iesniegt to izskatīšanai bez papildu apmācību apmeklēšanas, bet bankas speciālista konsultācijas saņemt pēc nepieciešamības.

Apmācības

Saņemt apmācības uzņēmējdarbībā iespējams pavisam 6 dažādos moduļos. Viens programmas dalībnieks drīkst apmeklēt divus no šiem moduļiem:

  • Komercdarbības pamati;
  • Vadības pamati;
  • Uzņēmējdarbības tiesiskais regulējums;
  • Uzņēmuma finanšu vadība;
  • Saimnieciskās darbības uzskaite un nodokļi;
  • Mārketinga pamati.

Starta programma izveidota ar mērķi sekmēt saimniecisko darbību valstī, atbalstot jaunos uzņēmējus. Finansiālo atbalstu iespējams saņemt līdz 60 000 latu ar saņēmēja līdzdalību 10% apmērā.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *