KANVA – LIELISKS INTERJERA ELEMENTS

canvaswayIkvienas telpas interjeram sevišķu noskaņu piešķirs gaumīga kanva. Kanva – tā pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas uz kvalitatīva auduma, izmantojot augstas kvalitātes speciālas krāsas – tādā veidā nodrošinot ilgu mūžu. Kanvas tiek uzvilktas uz rāmjiem, kas pēc tam ir ērti piestiprināmi pie sienas.

Kanva var ne vien papildināt interjeru, bet arī kļūt par oriģinālu dāvanu svētkos! Viens no variantiem iegādāties kanvu, ir ieskatīties canvasway.com.
Canvasway.com piedāvājumā ne tikai jau gatavas kanvas, bet arī iespēja tās izgatavot pēc individuāla pasūtījuma.
Vēlotos iegādāties kanvu, aktuāls jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit jāpiemin, ka tā atkarīga no dažiem faktoriem – kā piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas tipa. Vislabāk kanvas izmaksas iespējams uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com .
Kanvas glezna var kļūt par lielisku dāvanu. Canvasway.com pastāv iespēja ne vien pasūtīt vai iegādāties konkrētu kanvu, bet arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā ļaus saņēmējam pašam izvēlēties sev tīkamo kanvu.
Kanvas izgatavošana ir uz kvalitatīva auduma, kas garantē to, ka kanva būs piesātināta un koša arī vairākus gadus pēc tās tapšanas.
Būtiski, ka kanvas gleznas izgatavošana neaizņems daudz laika – pasūtījums tiek izpildīts vidēji vienas vai divu dienu laikā. Pasūtījums uz norādīto adresi tiek nogādāts ar DPD kurjera starpniecību un tas notiek 2 līdz 5 dienu laikā .
Mūsdienīgi risinājumi, augsta kvalitāte, ātra piegāde – lieliskas kanvas iegādājies CanvasWay mājas lapā