Kādas ir ātro kredītu iespējas

ātrie kredītiBieži ir dzirdēts, ka ātrie interneta kredīti ir ātri, ērti, izdevīgi un droši. Internetā ir atrodami daudzi kredītdevēji. Vai starp tiem ir atšķirības? Kurš ir piemērotākais?

Ātrais kredīts ir pieejams dažādām vecuma grupām – no 18 līdz 65 gadus vai 20 līdz 70 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem un pozitīvu kredītvēsturi. Būs nepieciešama piekļuve internetam, mobilais telefons un konts kādā no Latvijas bankām. Reģistrācija ātrajam kredītam notiek kredītdevēju mājas lapā. Uz kalkulatora skalas atzīmējot nepieciešamo naudas summu un plānoto atmaksas termiņu. Kalkulators automātiski aprēķinās pārējās izmaksas. Pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas, jāpārskaita Ls 0,01 uz kredīvēja bankas kontu, šādā veidā reģistrējot savu bankas kontu, kurā vēlāk tiks ieskaitīts pieprasītais kredīts. Parasti kredītdevējiem ir atvērti konti visās lielākajās bankās, tā dodot iespēju saskaņot bankas – iegūstot maksimāli ātru pārskaitījumu. Ja nauda ir nepieciešama pēc iespējas ātrāk, tad vēlams kredītu noformēt dienas pirmajā pusē.

Ātrājam kredītam ir divi veidi – aizdevumā līdz algai maksimālā summa ir Ls 300. Taču pirmajā reizē aizņēmējs var saņemt Ls 150, bet nemaksājot komisijas maksu par kredīta izsniegšanu. Otrajā reizē pieejami Ls 200, trešajā – visi Ls 300. Aizdevumu līdz algai izsniedz VIA sms, Soho Credit. Ātrajā kredītā ir pieejama naudas summa līdz Ls 1000 ar atmaksas termiņu līdz pat 24 mēnešiem. Šāda veida kredītus izsniedz Vivus.lv.

Gādājot par kredītņēmēju drošību, kredītdevēju organizācijas ir apvienojošās Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācijā, kuras mērķis ir sociāli atbildīga kreditēšana, ievērojot labās prakses standartus. Asociācijā ir 14 kredītdevēji. Kad aizņēmējs saprot, ka kredītu ņemšana ir kļuvusi par nelāgu ieradumu, tad viņam tiek dota iespēja uzrakstīt iesniegumu par kredīta nepiešķiršanu uz vienu, diviem un trijiem gadiem, šādi izvairoties no savas kredītvēstures sabojāšanas. Aizņēmējs iegūst sliktu kredītvēsturi, ja maksājumi ir nokavēti par 60 dienām un kavējuma maksa sastāda Ls 100. Jūtot, ka nebūs iespējams laikā veikt ikmēneša maksājumu, kredīta atmaksas grafiku var pagarināt par 30 dienām. Pirms reģistrējies kredītam, izvērtē kredītdevējus comparo.lv grafikā. Tur pārskatāmi redzēsi visas pirkšrocības un citas nianses!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *