KAD NEPIECIEŠAMS AIZŅEMTIES – ĀTRAIS KREDĪTS PALĪDZĒS

imagesJa pēkšņi piemeklē iepriekš neplānoti izdevumi un būs nepieciešams labs aizdevums, var būt noderīgi aplūkot, kādi ātrie kredīti ir atrodami tiešsaistē, piemēram, pie uzņēmuma Kredīts365. Kredīti internetā ir pieejami dažādās formās, kā piemēram, kā īstermiņa ātrais aizdevums vai sms kredīts. Jebkurā gadījumā jebkurš ātrais kredīts ir jāatdod salīdzinoši mazā laika posmā, tā ka šāda veida kredīts der vien tiem, kas ir pārliecināti par savu spēju samaksāt.

KURŠ KREDĪTS IR LABS AIZDEVUMS?

Pirms konkrēta kredītdevēja izvēlēšanās, vajadzīgs izrēķināt, kura piedāvātais kredīts ir tiešām labs aizdevums. Iespējams salīdzinoši droši apgalvot, ka ātrais aizdevums ir labs aizdevums tādā gadījumā, ja to iespējams iegūt aizņēmējam vajadzīgajā apmērā, kā arī kredīts tiek dots ar saprotamiem nosacījumiem. Piem., ielūkojoties uzņēmuma Kredīts365 tiešsaistes vietnē www.kredits365.lv, var redzēt, ka pirmais kredīts ir par velti, bet tas būs jāatgriež noteiktajā termiņā. Citi aizdošanas nosacījumi pastāsta, ka 1. reizē ātrie kredīti tiek doti summā līdz 300 eiro, toties katrs turpmākais ātrais aizdevums būs pieejams jau palielinātā apjomā. Tāpat arī atkārtotajiem kredītņēmējiem, kuriem kredīti internetā vajadzīgi biežāk nekā tikai vienu reizi, tiek nodrošināti speciāli atlaižu līmeņi

ĀTRIE KREDĪTI VECUMĀ NO 20 GADIEM

Ātrie kredīti netiek doti visiem, kuri tos grib dabūt – lai varētu tikt iedots ātrais aizdevums ir jāatbilst dažādiem rādītājiem. Pirmkārt, labs aizdevums būs pieejams tikai tiem, kam ir nesabojāta kredītvēsture. Tāpat sms kredīts būs pieejams tikai tad, ja iepriekšējie ātrie kredīti ir atdoti noteiktajā laikā. Tālākais svarīgais faktors ir tas, vai persona, kam steidzami nepieciešams ātrais kredīts ir sasniedzis vismaz divdesmit gadu vecumu, jo visbiežāk nepietiek ar to, ka potenciālais klients vienkārši ir pilngadīgs. Tāpat kredīti internetā tiek piešķirti tikai tiem, kuriem ir izveidots bankas konts, ko finanšu līdzekļu aizdošana notiek pārskaitot naudu, nevis izsniedzot banknotes.

PAROCĪGS RISINĀJUMS NEPROGNOZĒJAMĀM DZĪVES SITUĀCIJĀM  – SMS KREDĪTS

Ja pats pirmais ātrais kredīts pie konkrēta kreditora ir apmaksāts laicīgi, tad tālāk pieejams būs arī sms kredīts. Tas arī ir ātrais kredīts, taču tas nav tāds, kā citi kredīti internetā, jo Tev nebūs vairs nepieciešams īpaši piereģistrēties. Atliks gluži vienkārši nosūtīt vienu SMS no aizdevēja datu bāzē piereģistrētā telefonaun sms kredīts tev būs piešķirts dažu pārdesmit minūšu ietvaros. Svarīgākais atcerēties, ka sms kredīts tāpat kā jebkurš cits ātrais aizdevums ir jānomaksā laicīgi, tāpēc pirms aizņemšanās jāizvērtē savas opcijas naudu atmaksāt!