Kā tiek vērtēti ātrie kredīti?

Ir veiktas dažas aptaujas un noskaidrots, kuri ir populārākie faktori, kuriem potenciālais klients pievērš uzmanību pirms aizņemšanās procesa, kad tiek izvērtēti visi ātrie kredīti.

6 faktori, pēc kuriem parasti vērtē kreditorus.

1. Pirmais kredīts bez procentiem. Vairums pievēršas tieši šim faktoram, jo kurš gan grib pārmaksāt komisijas un procentu maksas.
2. Maksimālā summa. Ja klients ir tālredzīgs, tad tiek skatīts arī šis kritērijs. Tiek izpētīts cik kreditors izsniedz naudu aizņemoties atkārtoti gadījumā, ja vēlāk būs nepieciešama lielāka naudas summa.
3. Saņemšanas laiks. Arī viens no populārākajiem faktoriem. Vairums cilvēku, kas plāno ņemt kredītu ir ieinteresēti, lai pie naudas tiktu pēc iespējas ātrāk.
4. Darba laiks. Itkā liekas nesvarīgs faktors, tomēr bieži tiek pievērsta uzmanība tieši darba laikā. Piemēram, vai kreditors strādā arī brīvdienās, ja nu nauda nepieciešama tieši svētdienas dienā?
5. Vecuma ierobežojums. Šis faktors aktuāls vairāk jauniešu vidū. Vairums, kam palikuši 18 gadi, domā, ka visas durvis ir atvērtas, tomēr ne visi kreditori piedāvā šādu iespēju.
6. Mēneša procentu likme. Tāpat kā maksimālā summa, arī tālredzīgiem mērķiem. Ja plānosi ņemt atkārtoti der iepazīties arī ar piemēroto procentu likmi, jo otrreiz pirmo kredītu bez procentiem neizsniegs.

Šie bija seši populārākie faktori, kam klients pievērš uzmanību.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *