Kā pieteikties patēriņa kredītam no banknote.lv

Lai saņemtu patēriņa aizdevumu, Tev jāsniedz informācija par sevi:

  • Vārds, uzvārds,
  • Personas kods,
  • Mobilais tālrunis,
  • e-pasts,
  • Ikmēneša ienākumi,
  • Ikmēneša izdevumi.

Banknote piedāvā arī senioru aizdevumu, kurš ir vairāk pensionāriem un gados vecākiem cilvēkiem, šiem klientiem tiek piedāvāts aizdevums ar samazinātu procentu likmi, iespēju atgriezt naudas aizdevumu ar procentiem līdz 2 gadiem, aizdevums ir pieejams sākot ar 7 dienām līdz 2 gadiem un tā naudas summa, sākot no 10 eiro līdz 1000 eiro.

Šis ir viens no retajiem nebanku kredītu sniedzējiem, kuri piedāvā starptautiskos un iekšzemes naudas pārskaitījumu sadarbojoties ar Western Union. Naudas pārskaitījums ir ļoti ātrs un ir pieejams pārsūtīt naudu ātri uz vairāk, kā 200 valstīm. Vairāki miljoni cilvēki izmanto šo pakalpojumu, lai nosūtītu vai saņemtu naudu citās pasaules valstīs.

Banknote piedāvā arī lombarda pakalpojumus, kuros jūs varat ieķīlāt vērtīgu preci, mantu vērtētāji izvērtēs precīzāko mantas novērtējumu un izsniegs aizdevumu līdz pat 95% no preces vērtības, tas ir ļoti liels procentu skaits, jo reti kurš nebanku finanšu pakalpojumu sniedzējs piedāvā saņemt tik lieku procentu skaitu no preces vērtības.

Naudas atmaksu jums ir iespēja pārskaitīt caur internetbanku vai iesniegt skaidrā naudā Banknotes filiālēs. Aizdevumu var saņemt tikai uz sava vārda, tas nozīmē, ka nevar saņemt naudas aizdevumu vai veikt kādu citu darbību uz cita cilvēka vārda. Piesakoties kredītam nav nepieciešams maksāt nekādu komisijas maksu, aizdevums tiek apskatīts un iedots bez komisijas maksas. Tāpat arī Banknote neprasa pirmo iemaksu aizņemoties naudas aizdevumu. Jūs nevarat saņemt naudas aizdevumu, ja jums ir negatīva kredītu vēsture, ja esat iekļuvis kreditoru “melnajā sarakstā “, tad, visdrīzāk, naudas aizdevums jums netiks izsniegts.