Juridiskie jautājumi

juridiskie pakalpojumi consilium.lvJuridisko servisa firmu prioritāte ir klients un likuma ievērošana, tādēļ lietpratēji sniedz augstas kvalitātes servisu un racionālus risinājumus sarežģītās komercijas.

 personiska nostāja un efektīva pakalpojuma izpildīšana, kā arī efektīvs atrisinājums juridiska rakstura jautājumu risināšanā.

1. Pārstāvība tiesu instancēs

Viens no juridisko pakalpojumiem ir uzņēmuma klienta prasības saplānošana un iesniegšana tiesā. Atbilstoši likumam profesionāli juristi iesniegs materiālus: administratīvajā tiesā, civillietās, krimināllietās u.c. Juridiskajos pakalpojumos ir interešu aizstāvniecība klienta attiecībās, ar citām fiziskajām personām, valsts un pašvaldību iestādēm u.c.

2. Komercijas dokumentācija un reģistrēšana

Tiesisko servisu sniedzēji ir praktizējušies dažādu ar uzņēmējdarbību saistītu dokumentu pielāgošanā. Komercijas pakalpojumos ir arī statūtu grozījumu noformēšana attiecīgi noteikumiem: izmaiņas pamatkapitālā, valdes locekļu sarakstā, uzņēmuma adreses maiņa u.c.

3. Tipveida dokumenti un līgumi

Tiesisko pakalpojumu nozares eksperti konkrēti LR regulām sagatavos dažādus kompānijas un privāto vajadzību līgumus – laulību, kredīta, sadarbības u.c. –  efektīgi un ar personisku pieeju. Kvalitatīva dokumentu noformēšana novērsīs turpmāk iespējamās problēmas, kas saistītas ar neprecīzu to sagatavošanu.

Grāmatvedības pakalpojumi un risinājumi

Komercijas attīstībā viena no svarīgākajām nodaļām ir grāmatvedība, kura veido naudas plūsmas ziņojumus, perioda pārskatus, firmas darbības sarakstu apstrādi un citus atbilstoši valsts noteiktajiem reglamentiem.

Uzņēmumu sniegtie grāmatvedības pakalpojumi sniegs iespēju skaidri koncentrēties uzņēmuma mērķu sasniegšanai.

Ienāc Consilium.lv un piesakies sev interesējošiem pakalpojumiem!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *