Iegādājies auto ar Nordea patēriņa kredītu

patēriņa kredītsPatēriņa  kredītus var lietot dažādām vajadzībām- arī automašīnas iegādei.

Nordea banka piedāvā aizdevumu līdz pat 8500 latiem,kas ļaus veikt, piemēram, lielus pirkumus. Aizdevuma termiņus klients var noteikt pēc saviem ieskatiem- tie var būt no 3-36 mēnešiem. Arī datumu, kurā tiks veikts ikmēneša maksājums, klients var noteikt pats- tas ļaus plānot savu budžetu un atmaksāt maksājumu izdevīgākajā datumā.

Lai pieteiktos Nordea patēriņa kredītam, ir jābūt vecumā no 18-70 gadiem, ar stabiliem, regulāriem ienākumiem, pozitīvu kredītvēsturi un algas kontu Nordea bankā. Izskatot kredīta pieteikumu, tiek ņemti vērā visi šie faktori. Jāņem arī vērā, ka procentu likmes katrā gadījumā tiek noteiktas individuāli. Patēriņa kredīta gada procentu likme var būt no 16-23%. Jāpiebilst arī, ka par dokomentu noformēšanu tiek piemērota komisijas maksa. Tā mainās atkarībā no tā, kāds ir pieteikuma veids- piesakoties aizdevumam ar interneta vai telefona palīdzību, komisijas maksa tiek noteikta 2% apmērā no vēlamās aizdevuma summas. Savukārt, piesakoties klientu apkalpošanas centrā, komisijas maksa noteikta 3% apmērā. Kā redzams, pieteikties ar interneta vai tālruņa palīdzību ir ne tikai ērtāk, ātrāk un vienkāršāk, bet arī izdevīgāk. Turklāt, gan pieteikumu, gan kredīta līgumu iespējams noslēgt Nordea internetbankā.

Vēl viens būtisks faktors, kas šo patēriņa kredītu padarīs sevišķi pievilcīgu- aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un  galvojumiem, tas nozīmē, ka iegādāties, piemēram, automašīnu vai piepildīt kādu citu sen kārotu sapni kļuvis vēl vienkāršāk. Viss, kas vajadzīgs- pietiekami lieli ienākumi,kas ļaus atmaksāt kredītu un atbilstība dažiem citiem, iepriekš minētiem, noteikumiem.

Ja ir nepieciešams patēriņa kredīts, ieskatieties Nordea bankas piedāvājumā, lai pārliecinātos, ka tā ir laba iespēja piepildīt savus sapņus jau tagad!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *