Hipotekārais kredīts mājokļa iegādei

hipotekarais kreditsMājokļa iegādei “DNB” hipotekārais kredīts  ir labs risinājums, kas ļaus ieceres realizēt jau tagad – ātri un vienkārši ar izdevīgiem nosacījumiem un zemām procentu likmēm.

Kādi ir kredīta nosacījumi?

Pie “DNB” varat saņemt aizdevumu līdz pat 7000 eiro, turklāt apjoms var būt līdz 85% no iecerētā īpašuma tirgus vērtības. Ja vēlaties iegādāties SIA “Salvus” īpašumu, tad kredīts var būt līdz pat 90% no īpašuma vērtības. Termiņš var sasniegt 35 gadus.

Kādēļ izvēlēties “DNB” bankas piedāvāto hipotekāro kredītu?

“DNB” ir labvēlīga pret saviem klientiem un piedāvā bez maksas gan konsultāciju ar speciālistu, gan kredīta pieteikuma izskatīšanu jebkurā filiālē visā Latvijā vai pašā Hipotekārās kreditēšanas centrā Rīgā.

Lai noskaidrotu savu maksātspēju, Jums nekur nav jāiet – varat aizpildīt elektronisko pieteikumu jebkurā diennakts laikā vai arī zvanīt uz “DNB” tālruni 1880.

Svarīgi arī tas, ka atkarībā no Jūsu kredītvēstures un bankas pakalpojumu izmantošanas (vai esat “DNB” klients vai arī gatavs par tādu kļūt) Jums ir iespēja saņemt zemākas procentu likmes. Turklāt varat rēķināties ar bankas speciālista atbalstu gan mājokļa izvēlē, gan visā atmaksas periodā.

“DNB” Jūs nodrošina arī ar mājokļu speciālajiem piedāvājumiem, ātru atbildi par kredīta piešķiršanu, iespēju atmaksāt kredītu pirms termiņa bez soda sankcijām un komisijas maksas, kā arī, ja tas Jums ir nepieciešams, atlikt kredīta pamatsummas maksājumu vai noformēt kredīta brīvdienas uz 12 mēnešiem vai mazāku periodu.

Kā izvērtēt manas kredītiespējas?

Viens no veidiem, kā to var izdarīt, ir pieteikuma aizpildīšana bankas mājaslapā. Tur jāievada sekojoša informācija: summa, kādu vēlaties aizņemties, saite uz izvēlētā īpašuma sludinājumu, Jūsu ikmēneša ienākumus eiro valūtā pēc nodokļu nomaksas. Tiek prasīta arī detalizēta informācija – dzīvesbiedra esamība vai neesamība, viņa/viņas ienākumi, nepilngadīgo bērnu skaits ģimenē un esošie kredītmaksājumi, ja tādi ir.