GLĪTI UN NODERĪGI PULKSTEŅI KATRAM DZĪVESVEIDAM

Ja vajadzīgas LED spuldzes, dārza mēbeles, šujmašīnas, pulksteņi, gaisa mitrinātāji vai citas preces, apmeklē veikalu 1a.lv!

Lai nepieciešamas būtu LED spuldzes, dārza mēbeles vai šujmašīnas, iepirkšanās vietnes 1a.lv lielajā preču klāstā ir apskatāms itin viss sadzīvei vai ofisam.

 

Ja nepieciešams ir pulkstenis, vērts ieskatīties 1a.lv sortimentā. Dekoratīvie pulksteņi interjeram  un viedie pulksteņi – pasūtāmi visdažādākie laikrāži plašā cenu amplitūdā no drošiem izgatavotājiem. Mūsdienīgais sporta pulkstenis ar hronometra opciju atļauj izsekot līdzi pulsam fizisko aktivitāšu laikā , un pat noteikt vai fiziskās sagatavotības līmeni. Neatkarīgi no tā, kāds sportošanas paveids tiek piekopts,1a.lv   piedāvājumā aplūkojami arī praktiski un krāsaini sporta pulksteņi katrai gaumei.

DĀRZA MĒBELES PILVEIDOS TAVU ZAĻO ZONU KĀ VIEN VĒLĒSIES

Dārza mēbeles dos iespēju patīkami labiekārtot zaļo zonu ikvienā pagalmā vai terasē. Dārza mēbeles plašajā klāstā no 1a.lv ļaus apskatīt cerēto. Vai Tavā pagalmā labāk iederētos krēsli vai šūpuļkrēsli? Izvēlies īstās dārza mēbeles un ērtības! Pielāgo krāsu mājas sienai vai dizaina elementiem – dārza mēbeles der ne tikai komfortablākai rekalsācijai, bet arī skaistākai apkārtnei Tavā mājoklī.

Piedāvājumu apskati šeit- http://www.1a.lv/majai_darzam_un_remontam/atputai_majas_darza/darza_mebeles

IZMANTO LED SPULDZES IZDEVĪGAM UN EKOLOĢISKAM SAIMNIEKOŠANAS VEIDAM!

LED spuldzes ir ekoloģisks veids mājokļa apgaismošanai un tās lieliski var pielietot arī ārpusē. LED spuldzes ir izteikti ekonomisks instruments – 100% iztērēto elektrību tās pārvērš gaišumā.Tāpat LED spuldzes neuzkrāj lieku siltumu un tāpēc ir ilgtspējīgas zemes vispārējo uzsilšanu.1a.lv  klāstā redzēsi atsķirīgu veidu LED spuldzes, kas noderēs mitekļos un uzņēmumos.

DAŽĀDA TIPA ŠUJMAŠĪNAS AMATIERIEM UN PIEREDZĒJUŠIEM MEISTARIEM

Noderīgas ierīces ikvienā mājā ir šujmašīnas. Šujmašīnas sniedz iespēju ne vien apliecināties radoši un pagatavot vēl neredzētus apģērbus, bet tapat parocīgi salabot pašreizējās auduma lietas. 1a.lv piejamas šujmašīnas no populāriem ražotājiem , tostarp Singer, Brother un citiem. Klāstā ir gan datorizētas, gan mehāniskas šujmašīnas cilvēkiem ar dažādu priekšvēsturi šūšanas praksē.

PAR KOMFORTU DZĪVESVIETĀS VAI DARBA VIETĀS GĀDĀS GAISA MITRINĀTĀJI

Daudziem mājiniekiem ilgstoša uzturēšanās telpās ar pārlieku sausinātu klimatu bieži vien nes diskomforta mirkļus, kas mēdz būt vadošais motivators, kādēļ tiek iegādāti gaisa mitrinātāji. Sauss gaiss guļamistabā var likt  pamosties ar aizliktu deguna kanālu un apsārtušām acīm, bet uzņēmumā traucēt koncentrēties pienākumiem, tomēr gaisa mitrinātāji no šādām grūtībām var atsvabināt. 1a.lv var salīdzināt ierīces pēc attiecīgās zāles platības, kam gaisa mitrinātāji ir der un ūdens patēriņa. Iegadājami specifiska ražotāja gaisa mitrinātāji.

VASARAS RIEPAS PATĪKAMAI BRAUKŠANAI

Lai gan sākotnēji var domāt, ka vasaras riepas nespēlē nozīmīgu lomu mašīnas vadīšanā, tā tomēr nav. Vasaras riepas ietekmē to, cik veiksmīga būs saskare ar braucamās daļas virsmu un kāds apmērs benzīna tiek patērēts , cik garš būs apstāšanās ceļš. Piedevām, sagādājot svaigas un izturīgas vasaras riepas, ceļošana būs ne tikai drošāka, bet tāpat ekonomiskāka. Pie 1a.lv vari aplūkot augstas kvalitātes vasaras riepas no vairāk nekā trīsdesmit riepu izgatavotājiem.

Gaisa mitrinātāji, šujmašīnas, vasaras riepas un simtiem citu kvalitatīvu piedāvājumu tiešsaistes iepirkšanās saitā 1a.lv. Ieskaties un pārliecinies jau tūlīt!