CredoAutoprieks autoskolas mājas lapa – www.credoautoprieks.lv

 

autoskolaKĀDĀ VEIDĀ IZVĒLĒTIES AUTOSKOLU, KAS PALĪDZĒS IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Varbūt Jūs šobrīd meklējat, kur ir visērtāk mācīties, lai iegūtu B kategorijas tiesības? Vai varbūt B kategorijas tiesības Jums jau kabatā, bet ir vajadzīgs kaut kas tik specifisks kā ADR kursi, tāpēc, ka jāapgūst bīstamo kravu pārvadāšana? Izziniet, kur vislabāk izejami atšķirīgi transportlīdzekļu vadīšanas apmācību kursi un arī obligāti vajadzīgie pirmās palīdzības kursi autovadītājiem tālāk!

SALĪDZINIET VAIRĀKAS AUTOSKOLAS PIRMS IZVĒLIETIES VIENU

B kategorijas tiesības būs iespējams iegūt pēc jebkuru autoskolu attiecīgo kursu pabeigšanas, tomēr vienas no populārākajām ir Mustangs, Fortuna, Vanags kā arī autoskola CredoAutoprieks – http://credoautoprieks.lv/. Ierasti B kategorijas tiesības varēs iegūt pēc prakses un teorijas eksāmenu nolikšanas, kā tāpat arī nepieciešams, lai ir pabeigti arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai veiksmīgi varētu izvēlēties sev atbilstošāko autoskolu, ieteicams noskaidrot draugu, kas jau ir ieguvuši B kategorijas tiesības, pieredzi, kā arī izlasīt internetā pieejamo informāciju par autoskolām.

IZVĒLIETIES TĀDU AUTOSKOLU, KAS IR TUVĀK MĀJĀM

Svarīgs faktors, pēc kā izvēlēties autoskolu ir autoskolas atrašanās vieta, taču, piem., autoskola Mustangs darbojas galvenokārt tik vien Rīgas ietvaros. Ja ir vajadzība apgūt zināšanas ārpus Rīgas, tad labāk uz citu autoskolu, kā piemēram, reģionālās filiāles ir autoskolām Fortūna un Vanags. Taču autoskola CredoAutoprieks piedāvā plašu filiāļu tīklu tādās pilsētās kā Sigulda, Daugavpils, Liepāja, Ventspils un Jelgava.

PIE AUTOSKOLĀM – IR PIEEJAMI PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Vēl pie pamata kursiem, auto skolu piedāvājumā būs pieejami tāpat arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem vai medicīniskā apskate par papildu samaksu. Principā visās skolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs par papildu maksu, kas būs aptuveni trīsdesmit EUR, taču dažāda var būt pieejamība nodarbību laikiem. Kursus iespējams arī iziet ārpus autoskolas, taču autoskolas telpās tie ir parocīgāki.

ADR KURSI – TAD, JA NEPIECIEŠAMS PĀRVADĀT BĪSTAMĀS KRAVAS

Tāds pakalpojums kā ADR kursi ir specifiskāki, jo ne visas autoskolas māca, jā tieši īstenojama bīstamo kravu pārvadāšana. Tādas, kur ir apgūstami ADR kursi ir, piemēram, autoskola CredoAutoprieks un arī autoskola Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiek iemācīta divu līdzīgu kursu ietvaros – vispirms iespējams iziet pamata kursu un pēc tam apgūt papildapmācības pa to, kā jāpārvadā cisternas. Pēc kursu apgūšanas bīstamo kravu pārvadāšana būs izprotama un daudz drošāka, svarīgākais ir atrast īsto apmācību vietu!