CIK VALODU PAKALPOJUMUS JŪS ZINĀT NOSAUKT?

Ja vajadzētu uzskaitīt populārākos kursu veidus, tad viens no tiem pavisam noteikti būtu valodu kursi. Tam ir pamatots iemesls, jo mūsdienās pasaule kļūst aizvien “mazāka” un dažādos kontinentos dzīvojošu cilvēku sakari ciešāki. Prasme sazināties svešvalodā ir cienīta gan darba tirgū, gan skolās.

Valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic” piedāvā bagātīgu valodu pakalpojumu klāstu, lai Jums būtu viss nepieciešamais gan tad, kad izdomāsiet iemācīties kādu svešvalodu, gan tad, kad vajadzēs tikt galā ar nepazīstamu valodu. Iepazīstieties ar pieprasītākajiem valodu pakalpojumiem!
TULKOJUMU BIROJS – UZTICAMS UN PIEREDZĒJIS
Informācijas tehnoloģijas, ārstniecība, jurisprudence, kosmētika, mežsaimniecība, tīmekļa vietņu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” prot iztulkot dažādākos tekstus, jo pazīst šīs nozares. Kā tas ir iespējams? “Skrivanek Baltic” darbinieki ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko darba pieredzi citās specializācijās.

Uzzini vairāk- http://www.skrivanek.lv/lv/

Tulkojumu birojs veic dažādus rakstiskos un mutiskos tulkojumus, cita starpā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa telefonu, filmu dublēšanu. Lai saviem klientiem garantētu izcilu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs ikvienu tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā pilnveidotai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI – PIEMĒROTI IKVIENAM
Vai Jūs zinājāt, ka angļu valoda ir valoda, kurā runā trešā daļa pasaules iedzīvotāju? Nav brīnums, ka dažādu vecumu cilvēki vēlas to apgūt augstvērtīgā līmenī pie zinošiem pasniedzējiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem. Lai apmācības būtu pieejamas ikvienam, angļu valodas kursi notiek grupu un privātajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārzemēs, atrodoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvo laiku aizraujošām aktivitātēm.
SMIEKLI UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Ir kāda vieta, kur noderīgas zināšanas savienojas ar jautrību, atpūtu un jauki pavadītu laiku. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas nodarbības vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās uzticamiem un zinošiem vietējiem skolotājiem, tiek uzaicināti arī ārvalstu viespasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Apskatiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” organizē tuvākajā laikā, www.bernunometnes.lv!
KONFERENČU TULKOŠANA, LAI PATEIKTO SAPRASTU IKVIENS
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast pasākuma runātāju sacīto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā ātri un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas auditorijai. Konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” nepieciešamības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehnisko aprīkojumu (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic interneta vidē, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu vietnē “Skype”.
Vai Jums gadās apjukt, darbā, mācībās vai ikdienā sastopoties ar svešvalodu? Jums var palīdzēt “Skrivanek Baltic”! Valodu uzņēmums Jums palīdzēs gan iztulkot, gan iemācīties svešvalodu, gan konsultēs citos ar valodām saistītos jautājumos.