Banketu galdu noma, transportēšana, kā arī montāža vienā vietā  

nojumes īreUzņēmums Akurāts ir uzņēmums, kas izīrē visu vajadzīgo aprīkojumu pasākumiem. Pie SIA Akurātstiek nodrošināta arī banketu galdu noma – labākais risinājums greznām svinībām un banketiem. Galdu īre ir tiešām ērts veids, kas palīdz nodrošināt, ka vajadzīgajā vietā un laikā būtu pieejams vajadzīgais galdu daudzums. Nedomājiet par raizēm, kā dabūt galdus, kā arī kur tos uzglabāt pēc svinībām vai banketa!.

Izvēloties kompānijas Akurāts nodrošināto produktu banketu galdu noma jūs varat ievērojami vienkāršot rīkotāju ikdienu. Vienalga, kādas ir jūsu nepieciešamības, šis pakalpojums ir rīkotājiem ideāli piemērots, jo:

•   Pakalpojums derēs gan svinīgiem, gan biznesa gadījumiem;

•   Sniedz iespēju ietaupīt;

•   Pasākuma organizēšana būs vienkāršāka.

 UzņēmumsAkurāts piedāvā divu atšķirīgu lielumu apaļos galdus – ar 76,5 un 91,5 centimetrus lielu rādiusu. Galdiņi ir apaļas formas, un tiem ir gaišas krāsas koka virspuse un tumši pelēks metāla karkass. Ņemot vērā, ka galdiņu izskats ir patiešām neuzkrītošs, tie iederēsies ikvienā pasākumā. Lai nodrošinātu svinīgāku noskaņu pasākumā, SIA Akurāts iznomā arī dekorus un galdu pārklājus.

Lai pasākuma viesiem nevajadzētu stāvēt kājās, bez banketu galdiņiem, ir iespējams īrēt arī aprīkojumu sēdēšanai. Ērti, ka krēslu dizains ir pieskaņojams gandrīz ikvienam pasākumam – tie ir melni. Akurāts iznomātie krēsli ir taisīti no mīksta auduma un tie būs patiešām komfortabli pat gadījumos, kad uz krēsliem nepieciešams sēdēt ilgāku laiku. Lai radītu nepieciešamo noskaņu notikuma laikā, tiek piedāvāti gan īpaši galdu, gan banketu krēslu apvalki.

SIA Akurāts nodrošinātā banketu galdu noma, kā arī citi kompānijas pakalpojumi ļaus jums samazināt izdevumus un nodrošināt augstas klases pasākumu. Ja galdus un krēslus nevarētu īrēt, tie būtu jāpērk. Tāpat aprīkojuma iegāde ir ne vien dārgāka, bet pasākuma organizatoriem vajadzētu atrast risinājumu aprīkojuma uzglabāšanai.

Papildus banketu galdu un krēslu nomai, SIA Akurāts piedāvā arī citu pasākumiem, kā arī svinībām vajadzīgo aprīkojumu. Pavisam visā sortimentā pieejama nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre- http://akuratspasakums.lv/