Auto skola CredoAutoprieks piedāvās īpaši plašu tīklu tādās vietās kā Daugavpils, Jelgava, Sigulda, Liepāja un Daugavpils.

 

autoskola Credo AutoprieksVĒLATIES IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS? SĀCIET AR AUTOSKOLAS IZVĒLI!

Vai Jūs šobrīd vēlaties noskaidrot, kurā vietā būs visērtāk iegūt B kategorijas tiesības? Varbūt B kategorijas tiesības Jums jau ir iegūtas, taču ir vajadzīgs kaut kas tik konkrēts kā ADR kursi, tāpēc, ka jāapgūst bīstamo kravu pārvadāšana? Izziniet, kur vislabāk izejami dažādi ar transportlīdzekļu vadīšanu saistīti apmācību kursi un visiem vajadzīgie pirmās palīdzības kursi autovadītājiem tālāk!

GANDRĪZ VISAS AUTOSKOLAS DOD IESPĒJU SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

B kategorijas tiesības varēs saņemt pēc jebkādas autoskolu apmācību pabeigšanas, taču pieprasītas ir tādas kā Mustangs, Fortuna, Vanags kā arī autoskola CredoAutoprieks. Visbiežāk B kategorijas tiesības būs iespējams saņemt, tad, kad nokārtots gan pakses, gan teorijas eksāmens, pie tam arī vajadzīgs, lai ir pabeigti arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai varētu izvēlēties Jums atbilstošāko skolu, vispirms ieteicams uzklausīt apkārtējo, kuri nesen ir ieguvuši B kategorijas tiesības, pieredzi, kā arī apskatīt autoskolu interneta vietnēs atrodamo informāciju.

DAŽĀDAS AUTOSKOLAS DAUDZĀS LATVIJAS PILSĒTĀS

Viens no faktoriem, pēc kura meklēt mācību vietu ir tās tuvums, bet, piemēram, Mustangs strādā galvenokārt tik vien Rīgā. Tādā gadījumā, ja ir vajadzība apgūt zināšanas ārpus Rīgas, ieteicams uz citu autoskolu, kā piemēram, reģionālās filiāles ir skolām Fortūna un Vanags. Taču auto skola CredoAutoprieks piedāvās īpaši plašu tīklu tādās vietās kā Daugavpils, Jelgava, Sigulda, Liepāja un Daugavpils.

LAI JŪS VARĒTU IEGŪR VADĪTĀJA APLIECĪBU IR VAJADZĪGI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Tā, lai Jūs tiktu pielaists pie autovadīšanas eksāmena, ir jāpabeidz pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīnas apskate. Šādus papildpakalpojumus var arī iegūt arī citur, tomēr lielākās autoskolas piedāvā šos papildu kursus par atsevišķu samaksu. Un tomēr pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs parocīgāki autoskolu ietvaros, tāpēc pirms autoskolas izvēles pārliecinieties, vai tā šos kursus nodrošina.

ADR KURSI – TAD, JA NEPIECIEŠAMS PĀRVADĀT BĪSTAMAS KRAVAS

Tāds pakalpojums kā ADR kursi būs specifiskāki, ņemot vērā, ka ne visas autoskolas māca, kā īstenojama bīstamo kravu pārvadāšana. Tādas, kur būs pabeidzami ADR kursi ir, kā piemēram, autoskola CredoAutoprieks un autoskola Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiek iemācīta divu kursu laikā – no sākuma būs iespējams iziet pamatkursu un pēc tam apgūt papildu apmācības pa to, kā pārvadāt cisternas. Pēc kursu iziešanas bīstamo kravu pārvadāšana kļūs saprotama un daudz drošāka, galvenais atrast īsto skolu!