Auto kredīts

auto kredīts mogo.lvDaudzas lietas ir tādas, kuras ne vienmēr var iegādāties uzreiz, lai arī kā gribētos. Viena no tādām lietām noteikti ir automašīna. Tā ir nepieciešamība gandrīz katram savā profesionālajā darbībā vai vienkārši lai atvieglotu ikdienas dzīvi, jo tā spēj ietaupīt daudz laika un laika gaitā arī izmaksas daudzkārt atmaksājas. Viens no risinājumiem, kas šādos gadījumos tiek piedāvāts, ir auto kredīts, lai katrs spētu iegūt dažādas citas, lietas, kas ir nepieciešamas. Tādu piedāvā ērti noformēt arī mogo.lv, kas cenšas katram klientam būt pēc iespējas pretimnākošāks.

Vēlamo kredītu ar dažādiem noteikumiem ir ērti nokārtot internetā aizpildot pieteikumu anketu, kas krietni atvieglo noformēšanu, tādējādi arī ievērojami samazinot laiku, kas tiek patērēts, lai to noformētu. Arī pats kredīts tiek iegūts jau pāris stundu laikā pret auto ķīlu. Auto tiek novērtēts ar Mogo profesionāļiem un, balstoties uz to, ir iespējams iegūt kredītu līdz 90% no auto tirgus vērtības, taču maksimālā summa, kuru vienā piegājienā var aizņemties ir 10000 latu. Iegūto naudu pēc tam var tērēt kā pats vēlas uz reiz visu vai tērējot pa daļām kam nu tas ir paredzēts. Pats klients var izvēlēties arī ikmēneša apmaksas apjomu, kas sniedz iespēju katram iegūt pēc iespējas sev labvēlīgāku atmaksas grafiku. Arī pats atmaksas termiņš ir visai elastīgs un ir iespējams viegli tikt galā ar to 3-60 mēnešu laikā. Tas nodrošina iespēju neuztraukties par to, vai būs iespējas apmaksāt aizdevuma summu un vai nebūs tā, ka mēneša alga un citi ienākumi aizies kredītam. Elastīgi risinājumi palīdz katram klientam justies pēc iespējas labāk par izdarīto izvēli.

 

Auto kredīta noteikumi:

 • Kredīta ņēmējam ir kāds auto, kas ir reģistrēts uz tā vārda un tas nav vecāks par 20 gadiem;
 • Auto ir aktīva tehniskā apskate;
 • OCTA apdrošināšana vai KASKO, ja aizdevuma summa ir lielāka par Ls 3500;
 • Auto nedrīkst būt iekļauts līzinga saistībās;
 • Izsniedzamā summa nepārsniedz Ls 10000

 

Priekšrocības:

 • Nav nepieciešamības pēc kredīta noformēšanas klātienē;
 • Ievērojami mazāki procenti;
 • Vieglāki saņemšanas noteikumi;
 • Ātra noformēšana;
 • Auto netiek paturēts Mogo īpašumā, tāpēc klients var saņemt naudu un braukt ar auto;
 • Nauda tiek saņemta tajā pašā dienā pāris stundu laikā

 

Auto kredīta lieliskākā priekšrocība ir tā, ka to var saņemt jebkurš, kuram ir vismaz 18 gadi un tas ir pilntiesīgas Latvijas Republikas pilsonis, kā arī uz tā vārda ir reģistrēts kāds auto neatkarīgi no tā markas un izlaiduma gada.

Auto kredīts no Mogo palīdzēs rast labākos risinājumus katram un ātrā laikā. Vairs nav nepieciešamības stāvēt garās rindās, lai noformētu un iegūtu sev vēlamo kredītu. Tas aizņem daudz vairāk laika, turklāt bieži vien noteikumi nav tik elastīgi un izdevīgi, kā tas ir saņemot kredītu ar interneta palīdzību. Katrs vēlas taupīt un Mogo ir lieliska iespēja katram, kurš ir pilngadīgs un uz kura vārda ir noformēts kāds auto, kas nav bez saistībām kā līzings. Piedāvājumā ir ne tikai kredīti pret auto ķīlu, bet arī speciāli jauna auto iegādei paredzēti kredīti, kā arī kredīti autogāzes iekārtu iegādei. Sīkāk par visu var uzzināt mājaslapā, kurā vienmēr tiek atjaunināta informācija un jaunākie piedāvājumi. Tā viegli un ātri var atrast sev vēlamāko risinājumu jebkurā laikā bez nevēlamām problēmām un grūtībām.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *