Auto kredīta procentu likmes

images (2)Jūs vienmēr cenšaties iegūt tādu auto kredīta procentu likmi, kas pārāk neietekmētu Jūsu budžetu, bet Jums tas līdz šim vēl nav izdevies. Šis raksts ir izveidots tieši tādēļ, lai palīdzētu visiem aizņēmējiem iegūt izdevīgu darījumu. Lūk, kas Jums būtu jāzina par faktoriem, kas ļauj aizņēmējiem viegli atļauties auto kredītu procentu likmes.

Vai patēriņa kredītu auto iegādei var noformēt arī bankās?

Jā, daudzas jo daudzas bankas patiešām piedāvā šādu opciju līdztekus auto līzingam. Termiņš parasti ir aptuveni 5 gadus, aizdevuma summa variē no 10 000 līdz 15 000 eiro. Praktiski jebkur pirmstermiņa aizdevuma dzēšana ir bez komisijas maksas. Procentu likme ir zemāka un daudz stabilāka nekā pie nebanku kreditoriem, un aizdevumu atmaksa notiek saskaņā ar grafiku – ik mēnesi Jums ir jāatdod noteikta summa.

Kā noformēt patēriņa kredītu auto iegādei bankā?

Vispirms ir jāpiesakās šim aizdevumam, aizpildot pieteikumu jebkurā no bankas filiālēm vai arī internetbankā. Pēc tam ar Jums sazināsies bankas darbinieks, kuram varēsiet uzdot jebkuru Jums interesējošu jautājumu. Tam seko līguma parakstīšana – un tūliņ Jūsu norēķinu kontā tiek ieskaitīta nauda.

Auto ir jāiegādājas noteikta termiņa laikā pēc kredīta saņemšanas un jāreģistrē CSDD uz Jūsu vārda. Tāpat jānoformē OCTA un KASKO apdrošināšana.

Kā atrast labu procentu likmi

Dažādu darījumu salīdzinājums ir ļoti svarīgs, jo tas noteikti palīdzēs Jums atrast tādu auto kredīta procentu likmi, kas neizcirtīs pārāk lielu robu Jūsu budžetā. Tas ir pašsaprotami, ka atrast labāku darījumu no dažādiem kredītu piedāvājumiem ir ļoti viegli un ērti. Tātad, lai iegūtu izdevīgāku piedāvājumu, Jums vispirms tas ir jāatrod. Savāciet dažādus piedāvājumus un salīdziniet tos; tad Jūs redzēsiet, cik viegli ir atrast izdevīgāko kredīta piedāvājumu.

Vienmēr veiciet pirmo maksājumu. Tas dos Jums pārsvaru pārrunās ar aizdevējiem. It īpaši, ja Jums ir jāmaksā 10% likme kā pirmā iemaksa, tas noteikti ļaus pazemināt noteikto procentu likmi.

Ko vēl Jūs gaidāt? Izmantojiet visus šos paņēmienus, ja Jums ir steidzami nepieciešams auto kredīts. Visas šīs metodes noteikti palīdzēs Jums pazemināt noteikto kredīta procentu likmi. Ir svarīgi, lai tiktu izvērtētas visas atmaksas iespējas, lai auto kredīts neradītu finansiālas problēmas nākotnē, kad runa iet par personīgo budžetu.