AUGSTAS KVALITĀTES PAKLĀJI AR GUMIJAS APAKŠU

Ikkatrs vēlas uzturēties vidē, kas ir sakārtota un tīra, tieši tādēļ rūpes par telpu ir svarīgas gan dzīvesvietā, gan uzņēmumā. Jāsaka, ka šis ne vienmēr ir vieglākais uzdevums. Uzņēmums Berendsen piedāvā daudzveidīgu higiēnas pakalpojumu sortimentu, kas vienmēr nodrošinās, ka Jūsu telpas ir perfektā kārtībā.

Jūsu izvēlei ir dažādas preces, piemēram, paklāji ar gumijas apakšu, tualetes telpas higiēnas aprīkojums un mopu noma – iepazīstieties un izvēlieties savam uzņēmumam piemērotākos pakalpojumus!

Iespējams, šis ir īstais brīdis, lai īstenotu gan funckionālas, gan vizuālas pārmaiņas Jūsu mājoklī vai uzņēmumā. Labākais veids, kā padarīt iekštelpas tīrākas, ir pasargāt tās no netīrumiem vēl pirms tie tikuši pār ofisa durvju slieksni. Šo uzdevumu lieliski pilda Berendsen piedāvājumā esošie paklāji no neilona, gumijas vai kokvilnas, ar iespējām tos izvēlēties dažādos izmēros un ar interesantiem dizaina elementiem. Pie tam, Berendsen serviss paklājus ne tikai atvedīs uz Jūsu ofisa, bet arī veiks to regulāri nomaiņu un tīrīšanu!

 

MOPS – LIELISKS PALĪGS TELPU UZKOPŠANĀ

Vai Jūs meklējat efektīvu palīgierīci sava uzņēmuma grīdas uzkopšanai? Berendsen servisa mopi ir pielāgoti visdažādāko segumu grīdām, un ar tiem var veikt gan sauso, gan mitro tīrīšanu. Mopa materiāls palīdz viegli nomazgāt arī grūti tīrāmus traipus – pēdu atstātus nospiedumus, piekaltušus dubļus, izlietus lipīgus šķidrumus un pat taukus un eļļu. Šī iemesla dēļ Berendsen mopus izvēlas ne tikai uzņēmumi un mājsaimniecības, bet arī slimnīcas, skolas, sporta zāles un citas iestādes. Pateicoties mikrošķiedras audumam, mopa bārkstis nesamudžinās un tās žūst daudz ātrāk kā parastiem mopiem. Mops ir laba izvēle, ja vēlaties efektīvi tīrīt grīdas, ietaupot ne tikai lauku, bet arī naudu – tīrot ar Berendsen mopu nav nepieciešams pievienot papildu ķīmiskos līdzekļus, turklāt mopa mehānisms netērē lieku ūdeni, kas arī pasargā Jūsu ofisa grīdas no bojājumiem. Tāpat kā paklāji, arī Berendsen mopi tiek regulāri mainīti – izvēlieties sev ērtāko laiku un servisa darbinieki regulāri savāks nolietotos mopus, vietā atstājot jaunus un tīrus!

 

Berendsen higiēnas serviss ir īstā izvēle, ja vēlaties radīt tīru un kārtīgu vidi savā uzņēmumā. Ienāciet mājaslapā http://www.berendsen.lv/ un apskatiet piedāvājumu!