Ātro kredītu veidi

Mūsdienās ir tik daudz iespēju, kur nepieciešamības gadījumā vari saņemt kredītu – izvēlies piemērotāko piedāvājumu un ja atbilsti visiem kredīta līguma nosacījumiem – saņem naudu savām vēlmēm un vajadzībām. Vajadzīga nauda ārsta apmeklējumam vai kosmētiskajam remontam?

Ieskaties ātro kredītu piedāvājumos – ir dažādi finansu risinājumi, kas Tev palīdzēs īsā laikā saņemt vēlamos līdzekļus savām vēlmēm un vajadzībām. Pozitīvas atbildes gadījumā naudu savām vajadzībām saņemsi 10 – 15 minūšu laikā no aizdevuma pieteikuma brīža. Tomēr, aizņemoties pastāv dažādi nosacījumi un aizņemšanās paredzēta tikai tiem debitoriem, kuriem ir stabili un atbilstoši ikmēneša ienākumi, lai naudu paredzētajā termiņā atmaksātu.

Ātro kredītu veidi un to priekšrocības – esi zinošs un aizņemies tikai tik, cik vajadzīgs:

  • Ātrais kredīts– ātrs naudas kredīts (naudas aizdevums) bez ķīlas un galvojuma, ko var ērti un izdevīgi saņemt internetā. Šāda veida aizdevums tiek izsniegts bez liekām prasībām un citām formalitātēm. Ja Tev nav pieejams internets – piesakies kredītam Latvijas pasta nodaļās vai Maxima Tu vari pieteikties kompāniju Credit24.lv, BigBank.lv u.c. kompāniju kredītiem pasta nodaļās vai Maxima lielveikalos;
  • Piesakoties kredītam Maxima veikalos vai Latvijas Pasta nodaļās Tev līdzi jābūt pasei vai autovadītāja apliecībai, kā arī jābūt zināmam savam bankas konta numuram. Jāuzsver, ka Tava pase vai autovadītāja apliecība ir nepieciešama, lai informācijas darbinieks varētu noskaidrot Tavu identitāti un bez problēmām piešķirt vēlamo naudas summu;
  • Savukārt, SMS kredīts ir ātrs īstermiņa kredīts (naudas aizdevums), kurš tiek pieteikts ar mobilā telefona palīdzību nosūtot īsziņu (SMS). Tas ir ērti un vienkārši – izskati visu kompāniju piedāvājumus un izvēlies sev piemērotāko sms kredītu jau tūlīt. Jāuzsver, ka SMS kredītu priekšrocība ir tā, ka Tev nav jāgaida vairākas dienas, bet kredītu varēsi ātri noformēt un saņemt jau pēc pāris minūtēm savā bankas kontā. Nav nepieciešams iesniegt kredīta mērķi, meklēt galvotāju un ķīlu – noteicošie ir Tavi ikmēneša ienākumi. Svarīgi minēt, ka SMS kredīts var noderēt kā papildus nauda vasaras ceļojumam u.c. vajadzībām.

Jāuzsver, ka ātrais kredīts internetā var būt laba palīdzība vai pagaidu risinājums, lai risinātu īslaicīgas naudas problēmas. Piemēram, bieži vien daudziem pietrūkst līdzekļu remonta pabeigšanai – izvēlies sms kredītu vai ātro kredītu, lai pabeigtu iesāktos darbus un pievērstos citām lietām.