Ātrie kredīti no 20 gadiem pie SMScredit.lv

ātrie kredīti no 20 gadiemFinansiāli grūtos brīžos var izlīdzēt internetā pieejami ātrie kredīti, kas ļauj naudu saņemt jau 15 minūšu laikā, turklāt sniedz arī virkni citu priekšrocību. Kredītus izsniedz daudzi aizdevēji un tāpēc arī pieejamās kredītu summas un aizņemšanās noteikumi var būt atšķirīgi. Lai piesaistītu pēc iespējas lielāku klientu loku, pie dažiem aizdevējiem pieejami ātrie kredīti no 20 gadiem, kas nozīmē, ka internetā var aizņemties arī jaunieši.

Kredīts jauniešiem bez darba vietas un galvotāja

Ja aizņemties vēlas jaunieši, tad piemērotākais aizdevējs būs SMScredit. Tiesa, kredīti no 20 gadiem pieejami arī pie citiem aizdevējiem, tomēr pie tiem tiek prasīts, lai personai būtu regulāri ienākumi, kas ļautu atmaksāt aizdevumu. Tikmēr pie SMScredit vienīgais nosacījums, lai aizņemtos – personai jābūt Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem ar pozitīvu kredītvēsturi, kontu kādā no Latvijas bankām un aktīvu mobilā tālruņa numuru. Tas arī viss, nekādas izziņas no darba vietas vai citi dokumenti netiek pieprasīti.

Kredīts no SMScredit:

  • Pieejams jau no 20 gadu vecuma;
  • Pirmais kredīts līdz 200 latiem bez maksas;
  • Maksimālā aizņemšanās summa līdz 400 latiem;
  • Atmaksas termiņš līdz 30 dienām ar iespēju termiņu pagarināt;
  • Kredīts bez ķīlas un galvojuma.

Pirmais kredīts līdz 200 latiem bez maksas

SMScredit piedāvā kredītu personām, kam nav kavētu kredītmaksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Viena no lielākajām priekšrocībām ir tā, ka pirmais kredīts līdz 200 latiem ir bez maksas. Ja klients kredītu atgriež laikus, tad nākošajā reizē tas var aizņemties līdz 300 latiem, bet sākot no trešās reizes līdz pat 400 latiem.

Atmaksas termiņš līdz 30 dienām, bet, nepieciešamības gadījumā atmaksu var arī pagarināt, iemaksājot attiecīgajai kredīta summai piemērotu pagarināšanas maksu. SMScredit ātrie kredīti no 20 gadiem ir bez ķīlas, tāpēc klientam nav jāraizējas par savas mantas drošību, īpaši jau jauniešiem.

Lai aizņemtos, atliek vien reģistrēties SMScredit mājaslapā un pieteikties kredītam. Ja klients saņemt apstiprinošu atbildi par kredīta piešķiršanu, tad naudu savā kontā var gaidīt jau burtiski 15 minūšu laikā vai pat vēl ātrāk. Aizņemies ātri, ērti un droši!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *