Ātrie kredīti – kas tie ir un kā saņemt?

Īss informatīvs raksts par to, kas ir ātrie kredīti un kā tie ir saņemami.

Kas ir ātrie kredīti?

Tautā saukti arī par īstermiņa aizdevumiem, jo pārsvarā tiek izsniegti termiņā līdz 30 dienām. Tomēr šobrīd jauno kreditoru vidū aizvien populārāk paliek izsniegt kredītus termiņā līdz 45 dienām. Par ātrajiem kredītiem tos nosauc , jo pieteikumi tiek izskatīti samērā ātri ~vidēji 15 – 20 minūšu laikā. Iepriekš ātros kredītus izsniedza no 18 gadiem, tomēr tad LAKDA šo iespēju samazināja un pacēla vecuma ierobežojumu līdz 20 gadiem. Neskatoties uz to, aizvien ir palikuši divi kreditori, kas izsniedz no 18 gadiem – Credit24 un SOHOCredit.

Kā tos saņemt?

Variants A: pa taisno.
Reģistrējies kreditora mājas lapā, aizpildot visus nepieciešamos datus. Tālāk apstiprini savu kontu, pārskaitot uz kreditora kontu 1 santīmu, kas ļaus jūs identificēt. Tālāk pēc pāris minūtēm jau jūsu konts būs apstiprināts un tu varēsi saņemt vēlamo summu.

Variants B: ar salīdzināšanu.
Tātad populāri ir arī kredītu salīdzinātāji. Saņemšanas princips salīdzinot ir līdzīgs kā variantā A. No sākuma tikai ir jāizvēlas kredītu salīdzinātājs, jāapskata nepieciešamie salīdzināšanas faktori (pārsvarā ir iespējas tos sakārtot dilstošā un augošā kārtībā), jāizvēlas sev tīkamais kreditors un jāveic tādas pašas darbības kā A variantā.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *