Ātrie auto aizdevumi

Šobrīd aizvien aktuālāki paliek ātrie aizdevumi ar dažādiem novirzieniem, piemēram, pret auto ķīlu, auto iegādei, biznesam un dažādi citi. Pieskārsimies tēmai par auto aizdevumiem. Kā tie darbojas? Ar ko tie ir tik populāri?

Aizdevumi pret auto ķīlu

Ne visi Latvijas iedzīvotāji spēj saņemt aizdevumus, jo ir iemesli, kas tam traucē, piemēram bojātas kredītvēstures vai parādsaistības. Tomēr arī no šīs, kā liekas, bezizejas ir efektīvs risinājums. Ja tev pieder auto, tad aizņemties ir pavisam ātri un ērti. Mogo ātrie aizdevumi piedāvā saņemt naudu, garantējot ar savā īpašumā esošu auto. Respektīvi kreditors uzskata tavu auto kā garantiju, nevis kā ķīlu. Kā tas ir? Tas ir tā, ka aizņemoties naudu tu turpini izmantot to, tas netiek pārrakstīts, auto paliek pilnībā jūsu īpašumā. Aizņemties šādā veidā var jau vienas dienas laikā, kas iekļauj visu pieteikumu izskatīšu un pozitīva rezultāta gadījumā arī naudas pārskaitīšanu uz jūsu kontu. Turklāt nav arī kā kredītiem pie bankām, strikti sadalīts ikmēneša maksājumos, naudu vari atgriezt jebkurā laikā, kaut vai visu summu nākošajā dienā pēc aizdevuma saņemšanas.

Ātrie aizdevumi auto iegādei

Šis ir nedaudz savādāks piedāvājums no Mogo ātrā aizdevēja. Ja esiet ieplānojis iegādāties auto, piemēram, ir izdevīgs variants, BMW X6 tikko no Vācijas un pārdodas steidzami par lētām naudām, tad variet griezties pie šī kreditora. Tiek nodrošināts līdz pat 90% finansējums no auto tirgus vērtības. Var saņemt līdz pat 10 000 latiem, tiesa gan X6 nesanāks, tomēr arī citu labu auto par šādu summu var iegādāties. Aizdevumus izsniedz termiņā līdz pieciem gadiem. Arī procentu likmes ir elastīgas. Piemēram, ja aizņemies 5000 latus un iemaksā 1000, termiņā uz maksimālo likmi – 60 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums sastādīs tikai 160 latus un 73 santīmus. Tomēr, ja vēlies aizņemties vēl izdevīgāk tad iesaku aizņemties uz mazākiem termiņiem. Tas īsumā viss.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *