Ātrais kredīts tad un tagad

Lai secinātu to, vai ātrajiem kredītiem ir nākotne arī 2013. gadā, vispirmām kārtām, ir būtiski izprast, kāpēc tie vispār kļuva populāri. Ātrie kredīti ir labs risinājums īstermiņa risinājumiem! Turpini lasīt šo rakstu, lai uzzinātu par ātro kredītu popularitāti Latvijā.

Pēdējos gados bija vērojamas krasas ekonomiskās situācijas izmaiņas. Tikai pirms pāris gadiem Latvija piedzīvoja vienu no lielākajiem īpašuma “burbuļiem”. Bija stabila nodarbinātība un stabila un laba finansiālā situācija un tika izsniegts daudz kredītu. Patiesībā situācija vēl nekad nebija bijusi tik laba, kā pirms pāris gadiem.

2008. gads

Tomēr 2008. gada sākumā „burbulis” pārsprāga un mēs visi izjutām lejupejošās ekonomikas krituma smagumu. Kreditēšanas krīzes rezultātā tika piedzīvots smags ekonomikas sarukums un finansiālais spiediens, kas, jo īpaši smagi skāra uzņēmumus un uzņēmējus, un kā rezultātā notika darbinieku atlaišana.

Visu šo laiku cilvēkiem bija grūtības nomaksāt augstās hipotekāro kredītu likmes – saistības, kuras tie bija uzņēmušies, kad viss bija labi. Tā rezultātā tika piedzīvota viena no smagākajām lejupslīdēm, kas vien mūsu laikos tikusi pieredzēta – tāda, kura pat vēl divus gadus pēc oficiālās atkopšanās turpina mest ēnu pār mūsu ekonomisko nākotni.

Pēkšņi vidusšķiras ģimenes un labi pelnoši profesionāļi, no kuriem daudzi nekad iepriekš nebija saskārušies ar finansiālām grūtībām, bija nostādīti skarbās realitātes priekšā, – ka viņu darba vietas vairs nebija vajadzīgas vai arī viņiem tika samazinātas darba stundas un tādējādi arī ienākumi. Sākās hipotēku nodošana atpakaļ bankām, kā arī kredītsaistību nepildīšana un citas ar kredītiem saistītas problēmas.

Samazināto ienākumu rezultātā daudziem cilvēkiem radās grūtības izdzīvot no vienas algas līdz nākošajai – vai arī viņu budžeti kļuva tik saspringti, ka viņi vairs nevarēja tikt galā ar neparedzētām situācijām, kā piemēram, salūzušas mašīnas remontēšanas izdevumiem vai lieliem gāzes rēķiniem. Tas bija laiks, kad ātrais kredīts ieguva savu vietu tirgū.

Cik ātri tiek izsniegts ātrais kredīts

Turklāt to izmantošanas vienkāršums un ērtums ir vēl viena šo kredītu priekšrocība. Aizdevēji, pamatojoties uz ienākumiem un iepriekšējas sadarbības vēsturi ar uzņēmumu, piedāvā aizdot nelielu naudas summu. Aizdevēji jums naudu pārskaitīs jau mazāk nekā pēc 15 minūtēm (dažos gadījumos).

Lai gan šie ātrie kredīti reizēm tiek kritizēti kā dārgi, faktiski tie daudzos gadījumos ir lētāki par citiem kredītu veidiem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *