Ātrais kredīts pieejams no 18 gadu vecuma

Lai arī lielākā daļa ātro aizdevumu kompāniju, kredītus izsniedz tikai personām, kas sasniegušas 20 vai 21 gada vecumu, vairākās no tām pieejams ātrais kredīts arī no 18 gadu vecuma. Turklāt noteikumi personām, kas tikko sasniegušas pilngadību un pāris gadus vecākiem kredītņēmējiem, aizdevuma saņemšanai neatšķiras.

No vairāk nekā 20 ātro aizdevumu kompānijām ātrais kredīts no 18 gadiem pieejams tikai sešās:

  • Credit24.lv;
  • CreditON.lv;
  • AlfaCredit,lv;
  • GreenCredit.lv;
  • KredituCentrs.lv;
  • DolceCredit.lv.

Lielākā daļa ātro kredītu kompāniju aizdevumus izsniedz personām no 20 vai 21 gada vecuma. Pastāv arī maksimālā vecuma robeža, līdz kurai izsniedz ātros kredītus, visbiežāk tā ir līdz 60 vai 65 gadiem. Interesanti, ka kompānijām, kas ātro kredītu piešķir no 18 gadu vecuma, arī maksimālā vecuma robeža ir augstāka – līdz pat 75 gadiem.

Visas kompānijas, kas izsniedz ātro kredītu no 18 gadiem, piemēro vienādus noteikumus visiem kredītņēmējiem, neatkarīgi no to vecuma.

Lai saņemtu kredītu, personai jābūt vismaz 18 gadus vecai. Kredītņēmējam jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam, proti, nepieciešama uzturēšanās atļauja, kredīts pieejams arī personām, kas dzīvo Latvijā kaut arī nav pilsoņi. Vēl viens nosacījums, lai saņemtu kredītu no 18 gadiem, ir pastāvīgi ienākumi, kas ļauj atmaksāt kredītu noteiktajā laikā, tāpat personai nedrīkst būt kavēti maksājumi pie citiem kredītdevējiem vai jebkāda cita veida negatīvi ieraksti kredītvēsturē. Kredīta no 18 gadiem saņemšanai nepieciešams arī aktīvas mobilā telefona pieslēgums.

Vislielākās problēmas kredīta no 18 gadu vecuma saņemšanai rada tieši noteikums par regulāriem ienākumiem, jo jauniešiem šajā vecumā bieži nav pastāvīgas un stabilas darba vietas. Tajā pat laikā, reti kuram jaunietim 18 gados ir sabojāta kredītvēsture.

Ātrais kredīts no 18 gadu vecuma uzliek tādas pašas saistības kā jebkurš cits kredīta veids un būtiski neatšķiras no citiem ātrajiem aizdevumiem – mēnešu procentu likme ir 10-30 procentu apmērā un pieejamā kredīta summa nepārsniedz vairākus simtus latu. Vienīgā atšķirība ir vecums, ko kura kredītu var saņemt. Comparo tev palīdzēs izvēlēties piemērotāko aizdevumu, tieši tavām vajadzībām!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *