Ātrais kredīts internetā – ērtāk ar ViaSMS.lv

Ātrais kredīts internetāNepieciešams ātrais kredīts internetā, bet nevarat atrast izdevīgāko piedāvājumu? ViaSMS.lv noteikti ir viens no visērtāk un vienkāršāk noformējamiem aizdevumiem. To ir iespējams noformēt gan internetā, gan ar īsziņas palīdzību, turklāt nauda ir pieejama tikai dažu minūšu laikā. Aizdevums ir pieejams bez ķīlas un galvojuma.

ViaSMS.lv ātrais kredīts internetā:

  • līdz 300 latiem;
  • uz laiku līdz 30 dienām;
  • no 20 līdz 65 gadiem;
  • bez ķīlas un bez galvojuma.

ViaSMS.lv ir viena no ātro kredītu kompānijām, kas sniedz iespēju saņemt aizdevumu internetā, pat neizejot no mājām. Ar ViaSMS.lv aizņemties ir pavisam vienkārši un ērti. Jums atliek tikai doties uz kompānijas mājas lapu, sekojot norādēm, reģistrēties uzņēmuma sistēmā, pieteikties aizdevumam un tikai dažu minūšu laikā nauda būs Jūsu bankas kontā. Ja persona ir reģistrēta kompānijas mājas lapā, ir pieejams ne tikai ātrai s kredīts internetā, bet to ir iespējams saņemt arī ar īsziņas palīdzību.

Ātrais aizdevums internetā ir pieejams bez ķīlas, galvojuma vai citu formalitāšu kārtošanas. Tas ievērojami ietaupa laiku un atvieglo aizdevuma noformēšanu. Turklāt jums nav jāpiesaista trešās personas aizdevuma saņemšanai, kā gadījumos, ja ir nepieciešams galvojums.

Aizņemies līdz 300 latiem uz 30 dienām

ViaSMS.lv ātrā kredīta maksimālais pieejamais apmērs ir līdz 300 latiem un tā atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Personām, kas aizņemas pirmo reizi, maksimālais kredīta apmērs ir līdz 150 latiem, bet otrā kredīta maksimālais apjoms ir līdz 200 latiem. Maksimālais kredīta apmērs ir pieejams tikai personām, kas aizņemas vismaz trešo reizi. Toties kompānijas jaunajiem klientiem ir pieejamas citas būtiskas priekšrocības, proti, pirmais kredīts ir pieejams bez maksas – tam nepiemēro ne komisijas maksu, ne mēneša procentu likmi.

ViaSMS.lv ātrais kredīts internetā ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, ir nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, kā arī atvērts konts kādā no Latvijas bankām, uz kuru pārskaitīt piešķirto aizdevumu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *